24 bin TL'ye yazılım için sessiz laptop önerisi

Bütçe
20 ve 24 bin TL

Bulodoor

Hectopat
Genellikle yazılım için alıyorum minimum 8 GB RAM, 512 GB SSD oyun olarak bilgisayarı zorlamayacak LoL falan, sessiz ve ısınmaması en önemli faktörler Intel mi AMD mi ben pek bilmiyorum ama AMD diyorlar sizde düşüncelerinizi yazınız MacBook M1 düşündüm ama hem çok küçük 13" ayrıca hiç Apple kullanmadım, Huawei Matebook D16 düşündüm ama vazgeçtim çok ısınıyor falan dediler, Monster zaten kendisi araba sesi çıkartıyor, ASUS sessiz çalışıyor diyorlar bir de ben araştırırken HP Victus 16 gördüm nasıl bilmiyorum, 15-16" olsa güzel olur büyük ekran seviyorum bütçe 20-24K önerinizi sebebiyle birlikte yazarsanız sevinirim markaları çok tanımıyorum.

Macbook air m1 kullanıyorum ben . Bilgisayar güzel fan olmadığı için sessiz çalışıyor ve şarjı çok uzun süre gidiyor. 16 17 saat ekran süresi alıyorum ben hep. Ama bi oyun cihazı değil kesinlikle. Diğer işlerinizi gayet iyi görür. Problem yaşamazsınız hiç. Bi düşünün derim

2 hafta önce M1 aldım ve ekranı rahatsız edecek kadar küçük değil. Üstteki arkadaşın dediklerine harfiyen katılıyorum. Oyun bilgisayarı iyidir güzeldir ama hem çok ağırdır hem de ömrü asla bir Mac kadar değildir. Pile girmiyorum bile.

Ben yine de oyunumu rahat oynayayım yazılımımı da yazayım derseniz alttaki bilgisayar fazlasıyla F/P.

Macbook air m1 kullanıyorum ben . Bilgisayar güzel fan olmadığı için sessiz çalışıyor ve şarjı çok uzun süre gidiyor. 16 17 saat ekran süresi alıyorum ben hep. Ama bi oyun cihazı değil kesinlikle. Diğer işlerinizi gayet iyi görür. Problem yaşamazsınız hiç. Bi düşünün derim
Benim için en büyük sıkıntısı 13" olması ekran çok küçük yani konfor için özellikle karışık kodlarda çalışmak zor olur gibi ama bi aparatı gördüm çok hoşuma gitti "Fopo PD1303d Çift Taşınabilir İpsala" bununla 3 ekran daha güzel olur gibi hem taşınılabilir bir de M1 çok ısınır mı mesela arada bir kendim montaj falan yapıyorum çok zorlar mı cevaplarsanız sevinirim.

Benim için en büyük sıkıntısı 13" olması ekran çok küçük yani konfor için özellikle karışık kodlarda çalışmak zor olur gibi ama bir aparatı gördüm çok hoşuma gitti "fopo PD1303D çift taşınabilir ipsala" bununla 3 ekran daha güzel olur gibi hem taşınılabilir bir de M1 çok ısınır mı mesela arada bir kendim montaj falan yapıyorum çok zorlar mı cevaplarsanız sevinirim.

Tabii ki ısınır maksimum yükte. Fan yok sonuçta ama bu sizin fark edip rahatsız olacağınız ya da bilgisayara zarar verecek düzeyde değil.

Geri
Yukarı