24'', IPS, FreeSync Monitör Önerisi

nikim

Hectopat
24', IPS, FreeSync, Hz'i en az 75 olan ve mümkünse 1 ms tepki süresi olan, kullandığınız, gördüğünüz, çok güzel monitördü diyeceğiniz monitörleri yazar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende AOC 24V2H mevcut. Özelliklerini yazayım;
- 75 Hz
- 5ms ( 1ms ile 5ms arasındaki farkı hissetmeniz çok mümkün değil, oyuncu monitörü adı altında satış taktiğinden başka bir şey değil bana kalırsa. )
- 24 İnç, 1080p
- FreeSync var
- IPS Panel, Işık ve Kontrast ayarı mükemmel
- Hem oyun hem de çalışmak için oldukça uygun bir monitör
- Flicker Free ( Saatlerce kullansanız dahi gözünüz yorulmaz, çok güzel bir teknoloji özellikle oyuncu iseniz. Eski monitörümde böyle bir özellik yoktu ve aşırı derecede sık baş ağrıları yaşıyordum. Özellikle geceleri gözüm çok ağrıyordu ve son parlaklığa kadar kısıyordum. Şimdi ise %100'de kullanıyorum ve bir gram ağrımıyor gözüm. )
- Zero Edge var, Monitörün kenarları yok denecek kadar ince ki görünüş olarak kalas gibi çerçevelerden kat be kat iyi.
- Ultra-Slim, monitörün kalınlığı telefonumdan daha ince yandan baktığınızda sanki yokmuş gibi gözüküyor. Elektriksel parçalar ayakta tutan parçasında ve adaptör var o yüzden masada çok şık duruyor.

Link: https://www.amazon.com/AOC-24V2H-1920x1080-Ultra-Slim-FlickerFree/dp/B07GDKHY9Z

Buradan ürünü detaylı inceleyebilirsiniz, bakmayın siz Oyuncu Monitörü diye satılanlara tamamen traş. Normal monitörler ile arasında pek bir fark yok bile.

Bu monitöre bakabilirsin.
Hocam büyük ihtimal bu monitörü alcam, görüntü kalitesi de iyiymiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende AOC 24V2H mevcut. Özelliklerini yazayım;
- 75 Hz
- 5ms ( 1ms ile 5ms arasındaki farkı hissetmeniz çok mümkün değil, oyuncu monitörü adı altında satış taktiğinden başka bir şey değil bana kalırsa. )
- 24 İnç, 1080p
- FreeSync var
- IPS Panel, Işık ve Kontrast ayarı mükemmel
- Hem oyun hem de çalışmak için oldukça uygun bir monitör
- Flicker Free ( Saatlerce kullansanız dahi gözünüz yorulmaz, çok güzel bir teknoloji özellikle oyuncu iseniz. Eski monitörümde böyle bir özellik yoktu ve aşırı derecede sık baş ağrıları yaşıyordum. Özellikle geceleri gözüm çok ağrıyordu ve son parlaklığa kadar kısıyordum. Şimdi ise %100'de kullanıyorum ve bir gram ağrımıyor gözüm. )
- Zero Edge var, Monitörün kenarları yok denecek kadar ince ki görünüş olarak kalas gibi çerçevelerden kat be kat iyi.
- Ultra-Slim, monitörün kalınlığı telefonumdan daha ince yandan baktığınızda sanki yokmuş gibi gözüküyor. Elektriksel parçalar ayakta tutan parçasında ve adaptör var o yüzden masada çok şık duruyor.

Link: https://www.amazon.com/AOC-24V2H-1920x1080-Ultra-Slim-FlickerFree/dp/B07GDKHY9Z

Buradan ürünü detaylı inceleyebilirsiniz, bakmayın siz Oyuncu Monitörü diye satılanlara tamamen traş. Normal monitörler ile arasında pek bir fark yok bile.
İyi monitörmüş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı