24 Mbps indirme hızı ile GTA V kaç saatte iner?

Hocam 2.4MB ile indirir saniyede bu 10 saniyede 24MB dakikada 144MB ile indirir saatte 8.640 MB indirirse 34 X 1024'ten 34.816 MB yapar bunu da hesaba bölersek yaklaşık 4 saatte işlem biter.

Eski yanıt için kusura bakmayın biraz kafam karışmış.

11 saat civarı sürüyor.
Yaklaşık 9 10 saat sürebilir.
Galiba hesabı 81 GB'ının indiğini görmeyip yaptınız. Teşekkür ederim yine de.

34 GB indirme yapacak sadece.
+

Saatte ortalama 10.8 GB indirebiliyorsun. Buradan hesap edersek aynı hızda giderse kesin 3-3.5 saate inmiş olur.
Sitede yaklaşık 3.5 saat değerini görüyorum 2.86 MB/s şeklinde hesap yapmış ancak Epic Launcher hızımın 24Mbps sabit olmasına rağmen 1 MB/s ile 3 MB/s arasında sürdürüyor anlamadığım şekilde.

Hocam 2.4MB ile indirir saniyede bu 10 saniyede 24MB dakikada 144MB ile indirir saatte 8.640 MB indirirse 34 X 1024'ten 34.816 MB yapar bunu da hesaba bölersek yaklaşık 4 saatte işlem biter.

Eski yanıt için kusura bakmayın biraz kafam karışmış.
Çok teşekkür ediyorum. Estağfurullah.

Galiba hesabı 81 GB'ının indiğini görmeyip yaptınız. Teşekkür ederim yine de.

+

Sitede yaklaşık 3.5 saat değerini görüyorum 2.86 MB/s şeklinde hesap yapmış ancak Epic Launcher hızımın 24Mbps sabit olmasına rağmen 1 MB/s ile 3 MB/s arasında sürdürüyor anlamadığım şekilde.

Çok teşekkür ediyorum. Estağfurullah.

4 İle eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın.

Evet onu biliyorum çok rasgele indiriyormuş gibi gösteriyor fakat dediğim sürelerde iner diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı