24 oyunlu Epic Games hesabı alınır mı?

Daha fazla  
1.aer memories of old.
2. Ark Survival Evolved.
3. Control.
4. Football Manager 2020.
5. Hitman(2016)
6. NBA 2K21.
7. Saints Row the Third Remastered.
8. Nioh the Complete Edition.
9. Borderlands handsome Collection.
10. Grand Theft Auto 5
11. Just Cause 4
12. Star Wars: Battlefront 2 celebration Edition.
13.samurai shodown.
14.sid meier's Civilization 6
15. sludge Life.
16.Stranger Things 3
17.wheels of aurelia.
18.The Escapists 2
19. Killing Floor 2
20. lifeless planet.
21. enter the gungeon.
22. remnant: From the Ashe.
23. wargame: Red Dragon.
24.The Long Dark.
Arkadaşın vereceği oyunlar.
Ve 15 tane minik oyun daha varmış. Tahminimce 15 oyun Epic Games'te haftalık ücretsiz verilenlerden. Şimdi bu hesaba 40 TL teklif sundu. Kendisiyle Technopat'ta tanışmıştık belki konuyuda görür. Sizce uygun mudur? Bu arada vereceği oyunlardan yarısına yakını bende var. En çok GTA 5 ve Ark Survival Evolved ve Hitman için alıyorum. E-postana direk devredeyim dedi ama bu iş nasıl oluyor pek bilgim yok güvenilirlik için ne yapılmalı falan birkaç bilgi verseniz mutlu olurum. Not: Game satışa koyayım güvenilirlik açısından dedi ama game satış ne bilmiyorum.

1.aer memories of old.
2. Ark Survival Evolved.
3. Control.
4. Football Manager 2020.
5. Hitman(2016)
6. NBA 2K21.
7. Saints Row the Third Remastered.
8. Nioh the Complete Edition.
9. Borderlands handsome Collection.
10. Grand Theft Auto 5
11. Just Cause 4
12. Star Wars: Battlefront 2 celebration Edition.
13.samurai shodown.
14.sid meier's Civilization 6
15. sludge Life.
16.Stranger Things 3
17.wheels of aurelia.
18.The Escapists 2
19. Killing Floor 2
20. lifeless planet.
21. enter the gungeon.
22. remnant: From the Ashe.
23. wargame: Red Dragon.
24.The Long Dark.
Arkadaşın vereceği oyunlar.
Ve 15 tane minik oyun daha varmış. Tahminimce 15 oyun Epic Games'te haftalık ücretsiz verilenlerden. Şimdi bu hesaba 40 TL teklif sundu. Kendisiyle Technopat'ta tanışmıştık belki konuyuda görür. Sizce uygun mudur? Bu arada vereceği oyunlardan yarısına yakını bende var. En çok GTA 5 ve Ark Survival Evolved ve Hitman için alıyorum. E-postana direk devredeyim dedi ama bu iş nasıl oluyor pek bilgim yok güvenilirlik için ne yapılmalı falan birkaç bilgi verseniz mutlu olurum. Not: Game satışa koyayım güvenilirlik açısından dedi ama game satış ne bilmiyorum.
10 Lira yeter.

Kardeşim peki güvenilirlik için nasıl satın alınabilir hangi yoldan?
İlk etapta yüz yüze alışverişi gerçekleştirmektir. Bunu yaparken de kesinlikle ilgili hesabın e-posta adresini, sık sık kullanmış olduğunuz e-posta adresiyle değiştirmeniz olacaktır. Bakınız:

Ücretsiz verildi diye değer düşürme yapmayı doğru bulmuyorum. Yani madem ücretsizdi, satın alacak kişi daha önceden hesap kurup alsaydı. Tek etken çok fazla bu tarz satılık hesap olması, eğer bu oyunlara sahip daha ucuza bir hesap bulamazsan al gitsin derim. Güvenli olup olmamasını hesaba katmadan konuşuyorum.

İlk etapta yüz yüze alışverişi gerçekleştirmektir. Bunu yaparken de kesinlikle ilgili hesabın e-posta adresini, sık sık kullanmış olduğunuz e-posta adresiyle değiştirmeniz olacaktır. Bakınız:

Teşekkürler.
Ücretsiz verildi diye değer düşürme yapmayı doğru bulmuyorum. Yani madem ücretsizdi, satın alacak kişi daha önceden hesap kurup alsaydı. Tek etken çok fazla bu tarz satılık hesap olması, eğer bu oyunlara sahip daha ucuza bir hesap bulamazsan al gitsin derim. Güvenli olup olmamasını hesaba katmadan konuşuyorum.

Bende biraz size katılıyorum. Fakat oyunların yarısına yakını bende olmasa dediğiniz gibi alırdım fakat durum öyle değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı