24 Şubat 2024 Yılında ne olacak?

Hocam 4chan ve türevi boardlar çok korkunç. Deepweb'ten cp ve öldürme gibi videoları indirip, oralarda paylaşabiliyorlar. Şimdi diyeceksiniz belki o zaman o board sitelere giriyorum diye? O sitelerin varlığından haberim bile yoktu aslına bakarsanız... O siteler bana zorbalık yapıp, hakkımda dedikodu yapmaya başlamalarından ötürü o sitelere bakmaya başladım. Benimle uğraşmayı bıraksalar zaten o sitelere hayatta girmem.

Normalde 4 ay hafif anonim kalmanızı tavsiye ederdim fakat bence sizin 10 yıl tamamen anonim gerekiyor. O 10 yıl sürede tor kullanmanız gerekiyor ve o dönemde hiç hesap açmamanız gerekiyor, olan hesaplarına bile girmemeniz gerekiyor. Bu arada sizin açıklarınızı düzeltmenizi tavsiye ediyorum. Technopat'dan ise 10 sene hesapsız girmeniz gerekiyor ama tor ile. Tor istersen snowflake girmeniz gerekiyor. 4Chan ve türevlerinden uzak durmanız gerekiyor. Benim tavsiyeme uyarsanız unutulursunuz.

Normalde 4 ay hafif anonim kalmanızı tavsiye ederdim fakat bence sizin 10 yıl tamamen anonim gerekiyor. O 10 yıl sürede tor kullanmanız gerekiyor ve o dönemde hiç hesap açmamanız gerekiyor, olan hesaplarına bile girmemeniz gerekiyor. Bu arada sizin açıklarınızı düzeltmenizi tavsiye ediyorum. Technopat'dan ise 10 sene hesapsız girmeniz gerekiyor ama tor ile. Tor istersen snowflake girmeniz gerekiyor. 4Chan ve türevlerinden uzak durmanız gerekiyor. Benim tavsiyeme uyarsanız unutulursunuz.
Cidden 10 yıl gibi bir süre şart mı?

Maalesef şart. İnternet'den belirli bir süre uzak durmanız gerekiyor 10 senenin her gününde. Hatta haftada 1 Torla girmelisiniz.
Bence bir gün yakayı ele verecek gibiler. Asla kapanmaz denilen sitenin kapanması ve insanların ayaklanması acaba zorbalık devrinin yavaş yavaş kapanacağının işareti olabilir mi? 4Chan'ıda kapatırlar. Yeni bir 4chan açarlar ama açar açmaz onada saldırırlar, kapatırlar. 50'binden fazla kişiler var şu an ayaklanan. Böyle siteleri kapattırmayı hobi haline ve takıntı haline getirmişlerse, hiç şansları yok.

Olsun. Yine de yapmalısınız bunu. Bütün internet sizi tanıyor ve size zorbalık yapıyor. O kadar seviyeye gelmiş ki düzeltmek hawking radyasyonu zamanı kadar olması gerekiyor. Bu nedenle 10 sene Tor'la girmek iyi bir şey olmalı.
TOR sizce güvenli mi ki? Milletin bilgisayarı yine bizim IP'yi loglamıyor mu?

Geri
Yukarı