24 yaşında hiç kız arkadaşımın veya sevgilimin olmaması normal mi?

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Biliyorum bu tarz sevgili muhabbetleri görmekten bıktınız ama artık benim de burama geldi. 1 ay sonra 24 olacağım ve şu ana kadar hiç normal kız arkadaşım bile olmadı. Genellikle içe dönük ve sessiz biriyim. 5-6 yıl despresyon ve sosyal fobiyle uğraştım. 2 kez erkek hastalıklarından ameliyat oldum, bunlar psikolojimi bayağı etkiledi. Depresyonları atlattım, sosyal fobim de eskisine göre bayağı bir azaldı ama hâlâ az da olsa var. Hayatta her şeyi çok zor ve geç elde ettim. En basitinden üniversiteye bile 23 yaşımda başladım. Her neyse dediğim gibi etrafa şöyle bir baktığımda çoğu kişinin 18-19 yaşında sevgilileri olduğunu görüyorum. Ben de çok istiyorum ama olmuyor maalesef. Erkek arkadaş kendiliğinden oluyor ama kız arkadaş olmuyor maalesef. Kız arkadaş derken normal kız arkadaştan bahsediyorum. Biliyorum, şimdi sizin bir şey demeniz olayları değiştirmeyecek bir anda ama en azından tavsiye verirsenin memnun olurum. Sanki ölene kadar hayatımda birlikte olabileceğim bir kadın karşıma çıkmayacak gibi geliyor. Var mı bu yaşlarda olup da hiç kız arkadaşı olmayan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden olsun? sana iyi geleceğini zannediyorsun fakat geldiğinde hayatını zindan etme olasılığı da var. Kendine odaklan kendine yatırım yap.

Yani bir de bizim insanımız çok üstün görüyor kızları biraz ironikce anlatırsam hepsi bı güzel siciyo yiyo iciyo normal insan yanj. Kendini geliştirirsen coguyla takilirsin.
Vasat, boş erkek de çok. Bu da bir gerçek.

Yeni konular

Geri
Yukarı