240-256 GB SSD vs M.2 SSD

TheOzz

Centipat
Arkadaşlar merhaba 240-256 GB bir SSD almayı planlıyorum. Almışken M.2 SSD almak daha mantıklı değil midir? Bütün konularda SSD öneriliyor sanki M.2'nin kötü yanı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz için almışken M.2 daha iyi. Aralarında özellikle uygulama kısmında fark yok denecek kadar az. Bol transferler ile uğraşmıyorsanız Sata SSD gayet mantıklı olur.

James Donkey M.2 SSD alacağınıza 20 yıllık HDD alın daha iyi.
Evet James Donkey kötü ama söylediğiniz örnek çok saçma. 20 yıllık HDD alması daha iyi falan değil. En kötü SSD HDD'den kat kat iyidir. Yüzyılın abartısını yapmışsınız.

@TheOzz James Donkey önermiyorum. İyi bir ürün değil.

Evet James Donkey kötü ama söylediğiniz örnek çok saçma. 20 yıllık HDD alması daha iyi falan değil. En kötü SSD HDD'den kat kat iyidir. Yüzyılın abartısını yapmışsınız.

@TheOzz James Donkey önermiyorum. İyi bir ürün değil.

Evet, abartma yapmıştım zaten. Söylediğimi ciddiye mi aldınız? kusura bakmayın ''(!)'' koysaymışım keşke.

Şuan 240 gb SSD ve 1TB harddisk yeterli geliyor biraz fiyatı uygun gelmişti ama detaylı bi arama yaptığımda önerilmediğini görüyodüm ve almaktan vageçtim onun yerine Cpu soğutucu almaya karar verdim. Yorumlar için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı