240-300 TL FPS Oyunları İçin Kulaklık Tavsiyesi

kalimaki

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar PC toplayalı bir ay oldu. Genellikle rust, h1z1 oyunları oynuyorum. Ses kasmaya ihtiyacım var ve kulaklığın kulağımı ağrıtmaması gerekiyor. Mikrofonu da kaliteli olsun istiyorum. Anakartım B150 Bazooka. Mikrofona ihtiyacım var çünkü abim ve ben aynı masada ve aynı oyunları oynuyoruz ve aynı mikrofonu kullanarak skype gibi programlardan konuşmak istiyoruz. Kulaklık kulağıma takılı iken yaklaşık bir metre ötedeki abimin sesinide skypetan rahat iletmesini istiyorum. Bütçem 240-300 TL. Ayrıca bu ses kartı olayı da varmış. Onun için de bilgi verirseniz çok minnettar olurum. Amazondan daha önce alışveriş yapmadım fakat bir korkum vs yok. Tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G230 Oyuncu Kulaküstü Kulaklık. 164 TL gerçekten hakkını veren bir kulaklık bi bakmanı tavsiye ederim kardeşim. bu arada bir kulaklıga 300 lira vermek biraz saçma olur, benden sana tavsiye.

Dijital 7.1 sağlayan G430 kullanabilirsin, ses kartı usb adaptörle sağlanıyor ve gerçekten işe yarıyor. FPS oyunlarında falan iyi, mikrofonu gerçekten iyi ancak göreceli ses seviyesi düşük kalabiliyor, denemen lazım.

Ben kendim de kullanmış olduğum ve oldukça beğendiğim Hyperx Cloud Core modelini öneririm. Eğer detaylı olarak incelememi okumak istersen imza kısmında link mevcut. :)

Yorumlarınız için çokça teşekkür ederim. Maalesef ceza aldığım için vaktinde cevap veremedim sizlere. Benim aklımda bir soru işareti var Sterio ve 7.1 kulaklık arasında FPS oyunları açısından ne fark vardır. Tavsiyeleriniz arasında sıkıştım kaldım. Örneğin G230 alırsam 7.1 özellikli kulaklığı çok arar mıyım? Veya G430 yerine Hyperx Cloud Core bunu mu tercih etmeliyim. Hyperx Cloud Core güzel yanı mikrofonu çıkartıp abim ve benim arama koyabilirim böylece abimin sesi de net duyulur. Tavsiyelerinize açığım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı