240 GB Sata SSD Önerisi

Çünkü kötü olduğu ortada fakat siz inatla önermeye devam ediyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önermeye devam etmiyorum sebebini öğrenmeye çalışıyorum ve çoğu kişi öyle dedi birden.

Önermeye devam etmiyorum sebebini öğrenmeye çalışıyorum ve çoğu kişi öyle dedi birden.
Kontrolcüsü eski ve kötü.

Her geçen gün yeni bir Windows James Donkey SSD'yi görmüyor konuları görüyoruz.

Kontrolcüsü eski ve kötü.

Her geçen gün yeni bir Windows James Donkey SSD'yi görmüyor konuları görüyoruz.

HD S600 sağlıklı değil mi? Zamanında hem okuma hem de yazma hızının 500mb/s'in üzerinde olmadı bakımından ve bütçeme uygun olduğu için almıştım.

HD S600 sağlıklı değil mi? Zamanında hem okuma hem de yazma hızının 500mb/s'in üzerinde olmadı bakımından ve bütçeme uygun olduğu için almıştım.
Burada "garbage" olarak nitelendirilmiş.

Burada "garbage" olarak nitelendirilmiş.

Bilmiyorum hocam ben gayet memnunum ve Windows 7 animasyonlarına ve yavaışlığına (açılırken olan) rağmen 20 saniye altı bir sürede açılıyor.

240 almak yerine bence de 480 alınmalı.
240GB artık bitti bence 480GB minimum almanızı tavsiye ederim.
Elimde şuan kullandığım 1 TB HDD var ondan dolayı 240 GB bakıyorum. Windows ve oynadığım en fazla 50 GB'lık 2 3 oyunu SSD'ye kuracağım sadece.

PNY CS900 240 GB modelini almayı düşünüyorum önerilerinize göre. Teşekkürler yorumlarınız için

Elimde şu an kullandığım 1 TB HDD var ondan dolayı 240 GB bakıyorum. Windows ve oynadığım en fazla 50 GB'lık 2 3 oyunu SSD'ye kuracağım sadece.

PNY CS900 240 GB modelini almayı düşünüyorum önerilerinize göre. Teşekkürler yorumlarınız için.

Bende aynı modelden alacağım. Bu fiyat bandında çok az düzgün SSD var.

Geri
Yukarı