240 GB SATA SSD tavsiyesi

Makaleler
20
Sistemimde 512 GB M.2 SSD var ancak bazı uygulama ve oyunlar için 100-150 GB'lık bir alana ihtiyaç hasıl oldu. Ben de fiyatı 300-400 TL bandında olan ve kronik sorunu olmayan iyi bir SATA SSD almak istiyorum. 240 GB kapasite yeterli olacaktır. WD, Gigabyte ve HyperX markaların SSD'lerini beğendim. Sizin bu fiyat aralığında önerebileceğiniz iyi bir SATA SSD var mıdır? Teşekkür ederim.

Bu modelleri gözüme kestirdim. En fiyat/performans olanı hangisidir?

Sistemimde 512 GB M.2 SSD var ancak bazı uygulama ve oyunlar için 100-150 GB'lık bir alana ihtiyaç hasıl oldu. Ben de fiyatı 300-400 TL bandında olan ve kronik sorunu olmayan iyi bir SATA SSD almak istiyorum. 240 GB kapasite yeterli olacaktır. WD, Gigabyte ve HyperX markaların SSD'lerini beğendim. Sizin bu fiyat aralığında önerebileceğiniz iyi bir SATA SSD var mıdır? Teşekkür ederim.

Bu modelleri gözüme kestirdim. En fiyat/performans olanı hangisidir?
Gigabyte iyidir onu tavsiye ederim.
Hi-Level kronik sorunluydu.
Kingstone gereksiz pahalı.

Şu iki SSD arasında kaldım. Anakart, ekran kartı ve RAM'lerim Gigabyte AORUS marka. Bu yüzden Gigabyte var aklımda ama bir yandan da Kioxia modelinin yazma hızı biraz daha yüksek. Sizce hangisini almalıyım? Ekstra tavsiyelere açığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı