240 GB SSD mi, 1 TB HDD mi?

Taşınabilir diskler hakkında pek bilgim yok.
Anladım tamamdır o halde şöyle bir plan hazırladım, AS340'ı alacağım bir ay sonrasında HDD takviyesi yapmayı düşünüyorum. HDD olarak belki 1 TB alamayabilirim 500 GB alternatifi var mıdır?
Aslında HDD tercih etmek için birçok sebep var, alan yetmeyecek büyük ihtimalle ve şuan kontrol ettim PSU'da da ikinci diski takmak için kablo yok.

Son düzenleme:
Anladım tamamdır o halde şöyle bir plan hazırladım, AS340'ı alacağım bir ay sonrasında HDD takviyesi yapmayı düşünüyorum. HDD olarak belki 1 TB alamayabilirim 500 GB alternatifi var mıdır?
Eskiden 500 GB öneriyordum ama 500 GB'ların üretiminin durduğunu epey geç öğrendim. Haliyle de bu diskler ikinci el oluyor, bad sector riski var. En iyisi sıfır 1 TB almak, 1 TB altı üretilmiyor bildiğim kadarıyla.

Eskiden 500 GB öneriyordum ama 500 GB'ların üretiminin durduğunu epey geç öğrendim. Haliyle de bu diskler ikinci el oluyor, bad sector riski var. En iyisi sıfır 1 TB almak, 1 TB altı üretilmiyor bildiğim kadarıyla.
PSU'da eğer SSD'yi takarsam HDD'ye güç vermek için bir çıkış kalmıyor, sanırım elimdeki tek seçenek 1 TB HDD gibi gözüküyor hâlâ düşünüyorum.
Evet kararımı verdim, SSD alacağım. Dediğiniz gibi bir ay sonra da 1 TB HDD tercih edeceğim her şey için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı