240 GB SSD önerisi

ihsantek

Femtopat
Merhabalar. Kingston A400 240 GB model SSD aldım, 2 gündür kullanıyorum ve memnun kalmadım ve iade edeceğim. Alacak olanlar varsa önermiyorum, boşta 50 derecede çalışıyor ve sık sık yazarken hız düşüşleri yaşıyor. Aklımda 2 SSD var, sizlerin önerisine başvuruyorum burada.

Gigabyte 240 GB

HP 240 GB

Bu iki SSD arasında kaldım. HP için SSD yazılım desteği yok, Gigabyte izlediğim kadarıyla veri transferinde hız düşüşü yaşıyor. Veri yazma ömrü bakımından uçurum var. HP S700 için kronik sorun yoksa onu alacağım.
(NOT: 860 Evo önerecekler konu altına yazmasın lütfen, bütçem elvermiyor).

WD var. HDD kısmında başarılıydı, burada da öyledir diye tahmin ediyorum.

SSD olarak HP S600 kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım. 5 aydır kullanıyorum hala sağlığı yerinde. S700 ile de aralarında pek fark yok gibi. Bence HP alın cidden çok kaliteli kendisi.

Ah fiyatlar biraz uygun olsada Samsung alıp geçsek. 500 GB modelini 450 TL civarına almıştım. Kendimi şanslı sayıyorum gerçekten. Onun dışında WD iyidir.

Merhabalar. Kingston A400 240 GB model SSD aldım, 2 gündür kullanıyorum ve memnun kalmadım ve iade edeceğim. Alacak olanlar varsa önermiyorum, boşta 50 derecede çalışıyor ve sık sık yazarken hız düşüşleri yaşıyor. Aklımda 2 SSD var, sizlerin önerisine başvuruyorum burada.

Gigabyte 240 GB.

HP 240 GB.

Bu iki SSD arasında kaldım. HP için SSD yazılım desteği yok, Gigabyte izlediğim kadarıyla veri transferinde hız düşüşü yaşıyor. Veri yazma ömrü bakımından uçurum var. HP S700 için kronik sorun yoksa onu alacağım.
(Not: 860 Evo önerecekler konu altına yazmasın lütfen, bütçem elvermiyor).

HyperX al geç.

@Enes3078 sıcaklık durumu nasıl s600'de boşta ve yükte sıcaklık durumunu söyleyebilir misiniz ?
Sıcaklık çok fazla değil ama benim kasanın kendisi aşırı ısınıyor. Sadece stok fan var ve saatlerce açık kalmasına rağmen bu sıcakta maksimum 55 derece gördüm ben henüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı