240 GB SSD önerisi

Bütçe
275 TL
Patriot markasını ilk defa duyuyorum Türkiye'ye yeni geldi sanırım. Nasıl bir marka, kaliteli mi?
Kalitelidir, bir amerikan markası. Kronik sorunu yok. Türkiye'de pek popüler değil dediğiniz gibi fakat sorun çıkarmaz. Ben de kullanmaktayım. Sıcaklık sorunu yok. SATA II üzerinden kullanmak zorunda olduğum için hız düşük tabii. 300MB/s üzerinden 220-250 arası değişken okuma, 230-260 arası yazma hızı alıyorum. SATA III portundan bağlarsanız vaat edilen hıza çok yakın değerler alırsınız.

Kalitelidir, bir amerikan markası. Kronik sorunu yok. Türkiye'de pek popüler değil dediğiniz gibi fakat sorun çıkarmaz. Ben de kullanmaktayım. Sıcaklık sorunu yok. SATA II üzerinden kullanmak zorunda olduğum için hız düşük tabii. 300MB/s üzerinden 220-250 arası değişken okuma, 230-260 arası yazma hızı alıyorum. SATA III portundan bağlarsanız vaat edilen hıza çok yakın değerler alırsınız.

İsminden belli Amerikan malı olduğu. :D

Dramless SSD'leri depolama harici kullanmak pek doğru değil. Ancak bu bütçede yok maalesef. SU630 alırsanız çok sorun yaşarsınız. Size tavsiyem apacer AS340 ya da Patriot burst. Bence Patriot alın. Ayrıca bütçeyi biraz yükseltirseniz DRAM'li SanDisk Ultra 3D var.

Hocam bu model kronik sorunlu.

Eşeğin hiçbir ürününü tavsiye etmiyorum ben. SSD'leri çok sorun yaşatıyor genelde.

Hocam ben duzeltmislerdi diye biliyorum yanlış biliyormuşum.

En iyisi bu.
Bundan iyisini bulamazsınız bu bütçede. 250 liraya bulmak bu SSD'yi büyük şans.
Patriot markasını ilk defa duyuyorum Türkiye'ye yeni geldi sanırım.
Kalite akan bir marka. Sağlamdır marka.

249 TL'ye buldum N11'de. Sanırım bunu almaya karar verdim. Önerileriniz için teşekkürler.

249 TL'ye buldum N11'de. Sanırım bunu almaya karar verdim. Önerileriniz için teşekkürler.
Gloria Güvenlik sanırım bahsetttiğiniz. Ben de oradan aldım, sipariş ettiğim gün kargoya verildi. 3 gün sonra geldi. O da Aras Kargo'nun kusuru. 2 gün boyunca ilçemdeki şubede bekledi kargo.

Geri
Yukarı