240 GB SSD önerisi

SSD`de DRAM bulunursa veri kaybı az yaşanır oyunlarda doku yüklenmesi biraz daha hızlı olur ve SSD`nin ömrü çok daha uzun olur. En önemlisi vaadedilen hızı DRAM sayesinde eksiksiz vermesidir bazı istisnalar olabilir tabi. Onun dışında 1GB=1MB olarak DRAM vardır 250gb modelini alırsanız 250mb DRAM olur.

Merhaba arkadaşlar, bende 1TB SATA SSD almak istiyorum.

SanDisk'ten 2 tane mi alayım PNY'den 1 tane mi?

Bütçeniz ne kadar? isterseniz farklı bir konu açın ordan yardımcı oluruz.

Bütçeniz ne kadar? İsterseniz farklı bir konu açın oradan yardımcı oluruz.

Daha önce açmıştım uyarı alıyorum.

Bütçeniz ne kadar? İsterseniz farklı bir konu açın oradan yardımcı oluruz.

Bütçe 1000-1500 arası.

@messinicocugu

Daha önce açmıştım uyarı alıyorum.

Bütçe 1000-1500 arası.

@messinicocugu yardımcı olur musunuz hocam.

@messinicocugu
Bütçenizi biraz aşabilirseniz kesinlikle Samsung 870 EVO 1TB öneririm fakat piyasada sahteleri bolca var o yüzden alırken dikkatli olun derim araştırmadan almayın fakat yok ben bunu almayacam diyorsanız o bütçeye uygun SanDisk Ultra 3D 1TB alabilirsiniz. Bu arada işletim sistemi kurucaksanız kesinlikle DRAM bulunduran bir SSD alın yok ben oyun için kullanacağım diyorsanız Apacer Panther AS340 960GB modelini öneririm F/p üründür.

Bütçenizi biraz aşabilirseniz kesinlikle Samsung 870 EVO 1TB öneririm fakat piyasada sahteleri bolca var o yüzden alırken dikkatli olun derim araştırmadan almayın fakat yok ben bunu almayacağım diyorsanız o bütçeye uygun SanDisk Ultra 3D 1TB alabilirsiniz. Bu arada işletim sistemi kuracaksanız kesinlikle DRAM bulunduran bir SSD alın yok ben oyun için kullanacağım diyorsanız Apacer Panther AS340 960GB modelini öneririm F/P üründür.

Benim dediklerim arasından hangisi mantıklı.

Ben ssd yi depolama için almıyom ozaman 240 gb alıp geçeyim.

Ssd değişince win 10 silinirmi pc ciye kurdurmuştum.
650 TL olan 500GB modelini almayın ordaki satıcı sahte satıyormuş edindiğim bilgiye göre fakat 240GB modelinde problem yok attığım linkten alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı