240 GB SSD Önerisi

Bunun Toshiba TR200 ile neredeyse aynı okuma ve yazma hızı. Fiyat farkına değecek bir fark var mı aralarında? Mesela yazma okuma ömrü gibi.
Salt olarak okuma ve yazma hızına göre SSD tercih edilmez. 860 EVO, Samsung kalitesi yüzünden bile tercih edilir.

Zaten bu modeli kullanıyordum ben de. Ama 300 TL olmuş işte.
Hocam adında TR var as bayrakları bu ssd uçurur seni ikincisi al gitsin (!)
Şaka bir yana her ne kadar James Donkey önerilmese de kullandığım 120GB lık versiyonunu 480GB lığıyla değiştirmek için bir arkadaşıma sattım (içinde bir tek oyun vardı yani öyle özel dosyaları falan geri getirse bir şey olmaz) ve markadan memnunum bir sorununu görmedim hızı vs tatmin edici 3 yıl direkt değiştiriliyorlar bir bak derim.
240 GB JAMES DONKEY JD240 2.5" 560-440 MB/s SSD Disk

Hocam adında TR var as bayrakları bu ssd uçurur seni ikincisi al gitsin (!)
Şaka bir yana her ne kadar James Donkey önerilmese de kullandığım 120GB lık versiyonunu 480GB lığıyla değiştirmek için bir arkadaşıma sattım (içinde bir tek oyun vardı yani öyle özel dosyaları falan geri getirse bir şey olmaz) ve markadan memnunum bir sorununu görmedim hızı vs tatmin edici 3 yıl direkt değiştiriliyorlar bir bak derim.
240 GB JAMES DONKEY JD240 2.5" 560-440 MB/s SSD Disk
Tamamdır hocam inceleyeceğim. Ne aldığımı yazarım buraya.

860 Evo al derim, Amazondan bak, 305 TL'ye düştü geçen gün hemen sipariş geçtim, bekliyorum şimdi. Niye diye sorarsan 150 TB yazma garantisi veriyor marka.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı