240 GB SSD Önerisi

Hangi SSD tercih edilmeli?

• Oy verenlerin toplamı
    7

zBatuhan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
240GB bir SSD alacağım. Bütçem 200TL bandında ama altında olursa çok daha iyi olur. Hepsiburada'da Gigabyte markasının bir SSD'sini buldum. Fiyatı muadil markalara göre oldukça iyi gibi. Birkaç seçenek bırakıyorum hangisini önerirsiniz? Ve ya başka modeller varsa onlara da bakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamana kadar bu fiyat aralığında BX500'ü öneriyordum ama onda da saçma şekilde ısınma problemleri olmaya başladı.

Yazdıklarınız arasından da Sandisk marka olanı ben 3 yılı aşkındır kullanıyorum, bir problem yaşamadım ama problem yaşayanlar olmuştu. ADATA'nın SU630 modelinde de pek bir sıkıntı görmedim. Bir arkadaşım kullanıyor onu şu an. Kingston ise performans olarak biraz daha geride bu modeller arasında. Toshiba'nın linki de yanlış olmuş.

Sonuç olarak aralarında Gigabyte olanı tercih edebilirsiniz. Onunla ilgili bir probleme veya kronik soruna rastlamadım. Performans ve dayanıklılık olarak da zaten hepsi benzer seviyede.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı