240 GB SSD Oyun ve Windows için Yeterli mi?

Kaan Melih

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 240 GB SSD'ye CSGO, PUBG, ETS 2, GTA 5, Rainbow Six ve Windows 10 yeter mi? Büyük ihtimalle yetmeyecek gibime geliyor ama Rainbow ya da GTA'yı atabilirim. Hangisini atAyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda iki harddisk varsa SSD'ye windowsu kurarsın, diğer harddiske de oyunları kurabilirsiniz. Sadece SSD varsa hiç sanmıyorum bu kadar oyunu sığdırabileceğini.

Arkadaşlar 240 GB SSD'ye CSGO, PUBG, ETS 2, GTA 5, Rainbow Six ve Windows 10 yeter mi? Büyük ihtimalle yetmeyecek gibime geliyor ama Rainbow ya da GTA'yı atabilirim. Hangisini atAyım?
Rainbowu at 100 GB toplam 150 160 GB yer kaplar R6 dışında
En çok hangi oyunu oynuyorsan onları at mesela GTA 5 ile PUBG atabilirsin SSD ihtiyacı olan oyunlar. Gerisini için HDD diyebilirim.

Hometech Alfa 100A Tablet Bilgisayarım var. Depolaması 32GB :) Windows 10 için hayli hayli yeter de oyun için bilemem.
Oyun oynamaya başladım şu an 500GB HDD ve 250GB SSD'yi doldurdum :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı