Oyun için 240 GB SSD yeterli mi?

480GB SSD ve 2TB HDD kullanıyorum. SSD'yi 1TB yapsam da olurmuş. Oyunların boyutları az değil artık. HDD desteği olmadan hiçbir işe yaramazdı SSD. Hatta, verimli olması için en az 480GB bir SSD şart. 240 olduğu zaman bir iki parça şey kurabilirsiniz anca.

İnsanın aklında aman diskte şu kadar yer kalmış , bunu indirmeyeyim sıkıntısı olmamalı. Eğer durumun elveriyorsa 500 al bir tane. Yoksa da ssd ile mi doğduk canım ssd+hdd yaparsın :)

Hocam 240 GB yetmiyor. 240 GB CoD Warzone için kullanıyordum. Sadece o oyun vardı 1 senedir. Şimdi yeni sezonla SSD sığmadığı için taşımak zorunda kaldım. Her geçen gün oyunlar daha yüksek depolama kullanıyorlar. O yüzden daha yüksek kapasiteli almanızı tavsiye ederim.

alcağım hazır sistem bu burdaki SSD lerden birini önerirmisiniz ya da 240gb SSD + 500gb m2 ssd yapsam olurmu?
480GB SSD ve 2TB HDD kullanıyorum. SSD'yi 1TB yapsam da olurmuş. Oyunların boyutları az değil artık. HDD desteği olmadan hiçbir işe yaramazdı SSD. Hatta, verimli olması için en az 480GB bir SSD şart. 240 olduğu zaman bir iki parça şey kurabilirsiniz anca.
alcağım hazır sistem bu burdaki SSD lerden birini önerirmisiniz ya da 240gb SSD + 500gb m2 ssd yapsam olurmu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı