240 GB SSD yetmiyor kasayı açmadan nasıl yukseltebilirim?

Ona çare bulmadım. Sadece "nasıl yükseltebilirim" sorununa çare bulmaya çalıştım. :D
Kasayı açınca garanti mi bir sıkıntı oluşturuyor? Eğer ondan dolayıysa aldığınız yerin müşteri hizmetlerini arayın yükseltme yapmak istediğinizi söyleyin onlar yapsın kabul ederseler eğer olmaz derse taşınabilir disk alıp bilgisayara takacaksınız.

@Esperoja bazı hazır sistem satan yerler müşterilere "kasayı açarsan garanti yanar" diyerek kandırıyor bir de. Adamların tek işi hazır parçaları birleştirip kasa satmak ama yalan söylemekten çekinmiyorlar. Konu sahibinin durumu bu da olabilir. Laptop veya Asus, HP vb. markalı masaüstü kullanmıyorsa rahatça açıp istediğini yapabilir her parçanın garantisi de aynen devam eder.

taşınabilir ssd ler mantıklı fiyatları can yakıyor arkadaslar,excalibur gaming var içinde sadece 1 tane oyun var o yüzden yukseltmeyi dusundum bu arada kasa dediğime bakmayın altını açmak istemediğğimden öyle yazdım
Taşınabilir ssd alsam oyun yukleyebilir miyim ? usb bellekte olmuyor bildiğim kadarıylaa

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı