240 Hz, 2K ve 0.5 ms monitör tavsiyesileri

Bütçe
12000

Rewnez

Decapat
Daha fazla  
Merhaba sevgili Technopat üyeleri =)
Dün itibarıyla kendime başlıkta belirtmiş olduğun segmentlerde bir oyuncu monitörü aramaktayım.
Fiyat olarak 12K gibi bir fiyat düşünüyorum ama bak birazcık daha paranı arttır ve bunu al, hayatını değiştirir gibi bir düşünceniz var ise tavsiyenizi dinlemek ve duruma göre onları da değerlendirmek isterim.
2K ve 240 Hz olmalı veya daha üstü.
0.5 ms olayı ise oyunlarda daha hızlı tepki verebilmem için gerekli olduğunu düşündüğümden ekledim yok 1 ms de farkını anlamazsın bile derseniz onları da açıklayarak eklerseniz çok sevinirim.
Anlayacağınız rekabetçi oyunları çok severim, monitöre değil de Aim'ime laf attıracak bir karar vermek istiyorum :D
Bir cahile anlatır gibi anlatırsanız sevinirim =)
Şimdiden teşekkür ederim.
İyi günler dilerim.

0.5 milisaniye tepkime süresi yazanların hepsi pazarlama stratejisi. Gerçekte değerler çok daha farklı oluyor.

Şunu öneririm:
Ancak rekabetçi oyunlar için 2K gereksiz haberin olsun.

Belirtmeyi unutmuş kusura bakmayın.Curved monitör olarak tavsiye yaparsanız sevinirim. 5-6 yıldır Curved kullanıyorum düze geçmek istemiyorum

Belirtmeyi unutmuş kusura bakmayın.Curved monitör olarak tavsiye yaparsanız sevinirim. 5-6 yıldır Curved kullanıyorum düze geçmek istemiyorum
Bütçeyi biraz aşmanız gerekir.

Rekabetçi oyunlar için çok yanlış bir monitör tercihiniz var ama madem istiyorsunuz o halde ediyebileceğim bir şey yok, şunu öneririm:
Black smearing var...
Bütçeyi biraz aşmanız gerekir.
Scanlines problemi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı