240 Hz FPS oyunları için monitör seçimi

Hocam siz olsanız Samsung mu tercih ederdiniz Alienware mı ya da 24G2ZU size göre en mantıklısı nedir?
Odyssey G4, serilikte öne çıkan bir model. Eğer -tabiri caizse- hayatsız gibi FPS oynayacağım, profesyonel olacağım diyorsanız alınabilir.

24G2ZU, görüntü kalitesiyle adından söz ettiren bir monitör. Çoğunlukla hikayeli oyunlarda takılırım arada bir rekabetçi FPS oyunu oynarım diyorsanız sizi üzmeyecek bir monitördür.

AW2521HFA ise bunların tam ortasıdır yani ne Odyssey G4 kadar hızlı ne de 24G2ZU kadar canlıdır ama sonuçta hem serilik hem renk kalitesi olarak mutlu eden bir cihaz. Serilik istiyorsanız ama bunun için görüntü kalitesini feda etmemeye kararlıysanız tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Odyssey G4, serilikte öne çıkan bir model. Eğer -tabiri caizse- hayatsız gibi FPS oynayacağım profesyonel olacağım diyorsanız alınabilir.

24G2ZU, görüntü kalitesiyle adından söz ettiren bir monitör. Çoğunlukla hikayeli oyunlarda takılırım arada bir rekabetçi FPS oyunu oynarım diyorsanız sizi üzmeyecek bir monitördür.

AW2521HFA ise bunların tam ortasıdır yani ne Odyssey G4 kadar hızlı ne de 24G2ZU kadar canlıdır ama sonuçta hem serilik hem renk kalitesi olarak mutlu eden bir cihaz. Serilik istiyorum ama bunun için görüntü kalitesini feda etmemeye kararlıysanız tercih edebilirsiniz.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı.

Odyssey G4, serilikte öne çıkan bir model. Eğer -tabiri caizse- hayatsız gibi FPS oynayacağım, profesyonel olacağım diyorsanız alınabilir.

AW2521HFA ise bunların tam ortasıdır yani ne Odyssey G4 kadar hızlı ne de 24G2ZU kadar canlıdır ama sonuçta hem serilik hem renk kalitesi olarak mutlu eden bir cihaz. Serilik istiyor ama bunun için görüntü kalitesini feda etmemeye kararlıysanız tercih edebilirsiniz.
Hocam kusura bakmayın biraz darlıyorum ama yüksekliği 42 cm uzunluğunda eni 48 cm masada rahat kullanabilir miyim?Gövdesi büyük gibi de.Ayrıca Alienware monitörü bir kişi sorunca outlet ürünü demişsiniz ama pek anlamadım nedir bu outlet ürünü bir sıkıntı çıkarır mı rahatsız etmiyorumdur umarım.

Son düzenleme:
yüksekliği 42 cm uzunluğunda eni 48 cm masada rahat kullanabilir miyim?Gövdesi büyük gibi de.
Boyunuzu bilmediğimden yüksekliğe bir şey diyemeyeceğim ama eni 48 cm olan bir masaya ancak sığar zaten.
Ayrıca Alienware monitörü bir kişi sorunca outlet ürünü demişsiniz ama pek anlamadım nedir bu outlet ürünü bir sıkıntı çıkarır mı rahatsız etmiyorumdur umarım.
Outlet ürün tavsiye etmem hocam. Sıkıntı çıkarabilir, çıkarmasa bile kutusu açılmamış ürün gibi olmaz çünkü mağazada tanıtılmak için açılmış veya iade edilmiş ürünler outlet adı altında satılır.
Sizin paylaştığınız itopya linkinde ürün mağazada gözüküyor ama detaylara baktığımda outlet yazıyor. Eğer ellerinde sadece outlet ürün kaldıysa zaten almayın.

Boyunuzu bilmediğimden yüksekliğe bir şey diyemeyeceğim ama eni 48 cm olan bir masaya ancak sığar zaten.

Outlet ürün tavsiye etmem hocam. Sıkıntı çıkarabilir, çıkarmasa bile kutusu açılmamış ürün gibi olmaz çünkü mağazada tanıtılmak için açılmış veya iade edilmiş ürünler outlet adı altında satılır.
Sizin paylaştığınız itopya linkinde ürün mağazada gözüküyor ama detaylara baktığımda outlet yazıyor. Eğer ellerinde sadece outlet ürün kaldıysa zaten almayın.
Ne almalıyım hocam o zaman bunun yerine alternatif olarak ne önerebilirsiniz?

Ne almalıyım hocam o zaman bunun yerine alternatif olarak ne önerebilirsiniz?
Rekabetçi FPS oyunlarını profesyonel seviyede oynuyorsanız AW2523HF yada Odyssey G4 düşünebilirsiniz. Bütçenize hangisi uygunsa onu alın.
Eğer yarı profesyonel ve daha alt seviyedeyseniz AOC 24G2ZU da sizi üzmeyecektir.

Rekabetçi FPS oyunlarını profesyonel seviyede oynuyorsanız AW2523HF ya da Odyssey G4 düşünebilirsiniz. Bütçenize hangisi uygunsa.
Eğer yarı profesyonel ve daha alt seviyedeyseniz AOC 24G2ZU da sizi üzmeyecektir.

Çok teşekkür ederim hocam sanırım AOC iyi bir tercih olacaktır zaten yarı-Pro altı bir oyuncuyum. Yardımınız için gerçekten çok teşekkür ederim iyi günler.

Çok teşekkür ederim hocam sanırım AOC iyi bir tercih olacaktır zaten yarı-Pro altı bir oyuncuyum. Yardımınız için gerçekten çok teşekkür ederim iyi günler.
Rica ederim. Monitör geldiğinde deneyimlerini bizle paylaşabilirsin. Hatta bir sorun olursa beni etiketleyebilirsin.

Bu arada AOC 24G2ZU almaya dikkat edin. AOC 24G2ZE'ye göre ergonomik açıdan daha üstün ve hoparlör var.

Rica ederim. Monitör geldiğinde deneyimlerini bizle paylaşabilirsin. Hatta bir sorun olursa beni etiketleyebilirsin.

Bu arada AOC 24G2ZU almaya dikkat edin. AOC 24G2ZE'ye göre ergonomik açıdan daha üstün ve hoparlör var.
Teşekkürler hocam incelemesini yapmak için sabırsızlanıyorum.Hocam Amazon'daki ürün yurtdışı ürünü herhalde baktığımda Türkiye'den 0 yorum 0 alan var diye gösteriyor onu pek anlamadım.

Teşekkürler hocam incelemesini yapmak için sabırsızlanıyorum.Hocam Amazon'daki ürün yurtdışı ürünü herhalde baktığımda Türkiye'den 0 yorum 0 alan var diye gösteriyor onu pek anlamadım.
Amazon.com.tr bahsettiğiniz bu linktekiyse yurtdışı ürünü değil hocam.

Bkz:
1678026937113.png

Yeni konular

Geri
Yukarı