240 HZ için G-sync gerekli midir?

Gsync arasında değecek fark yok. 240 Hz pek gerekli değil gerçi zevk tercihi ama 2K 144 Hz monitör alınabilir. Onun dışında bu monitör illa alınacaksa freesync olanı alınır.

240 FPS çok nadir oyunda alınabilir diye düşünüyorum. CS:GO falan oynuyorsunuz herhalde.Daha ucuza 144HZ bir monitör alınabilir.

Ben 144Hz'lik G-SYNC'li bir monitör kullanıyorum. 40 fps'ye düşene kadar akıcılık sabit, grafiklerde kırılma, takılma olmuyor. Normal 144Hz bir monitörde nasıl oluyor bilmiyorum.

Bu arada yazmayı unutmuşum Freesync monitörlerde de G-Sync kullanılabiliniyor artık. Bende MSI Optix MAG241R var 144HZ Freesync bir monitör fakat G-Sync'i sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum. G-Sync pendullum testi yaptım bir sorun yok.

O nasıl oluyor? Boş yere G-sync parası vermeye gerek yok mu?

G-sync fiyat farkına değer bir fark yaratmıyor.
O nasıl oluyor? Boş yere G-sync parası vermeye gerek yok mu?
Nvdia açıklama yaptı ve güncelleme yayınladı. Hepsinde çalışmıyor. Liste var internette çalışanların. Tabi bu demek değil bunlar hariç çalışmıyor diye sadece test edilenler arasında onlar çalışıyor. Google amcaya yaz orda çıkar. Şuan dışardayım web adresini atamıyacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…