240 Hz monitör önerisi

O zaman Monster deyenebilirsin. Ben denedim iade ettim, iadede sorun olmuyor.
Bu arada stokta yok dediğine bakma lütfen, ara müşteri hizmetlerini ayarlıyorlar :) Ben o şekilde almıştım.

Bol şans.

Benim beğenmediğim nokta 1080 p olup 27" olmasıydı.
Ayrıca masamın eni 60 cm civarında ve monitöre yakın oturmak durumunda kalıyorum... Pixeller gözüme çarpıyordu.

Bunun haricinde firma hizmeti, monitör özellikleri ve fiziksel görüntüsü güzeldi. VA panele alışkınım diyorsunuz, belki de çok hoşunuza gidecek. Sizi kötü etkilemek istemem.

Benim yanlış yaptığım nokta şurasıydı. Çift monitör kullanmak istedim ve eski LG 22" 1080p 75hz monitörümü de ekledim. İkisi yanyana olunca renkler muazzam farklı geldi ve gözlerim çok ağrıdı.

Şu an bile AOC 24" 1080p monitörümden ikinci monitörü ayırdım.
Umarım hoşunuza gidecek bir monitör bulursunuz.

Rekabetçi oyunlar oynuyor ve hız arıyorsanız TN panel bakmalısınız. Önerim 24" te ASUS'un VG248QG modeli 0, 5ms 165Hz olan monitörü olur. IPS olsun derseniz de fastıps teknolojisi olan VG259QM modeline bakabilirsiniz gtog 1ms ve 280Hz bir monitör.

Rekabetçi oyunlar oynuyor ve hız arıyorsanız TN panel bakmalısınız. Önerim 24" te ASUS'un VG248QG modeli 0, 5ms 165Hz olan monitörü olur. IPS olsun derseniz de fastıps teknolojisi olan VG259QM modeline bakabilirsiniz gtog 1ms ve 280Hz bir monitör.

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim şu an geçici olarak ASUS VG 249Q TUF Gaming monitörünü kullanıyorum fakat inanın IPS olduğundan mı kaynaklanıyor bilmiyorum bazen öyle bir kasma hissiyatı veriyor ki FPS düştü zannediyorum ama FPS'ye bakıyorum 250-300 neden kaynaklanıyor bilmiyorum. Yeni alacağım monitörde de böyle bir sorun olursa diye de korkuyorum açıkçası.

Biz daha ekmek parası bulamıyoruz ne 240 Hz monitör: D.

Ben de uzun zamandır para biriktiriyorum öyle direk alamadım tek zevkim PC zengin bir insan olduğumdan değil :(.Önceki monitörümü de satınca param birikti çok şükür.
Benim beğenmediğim nokta 1080P olup 27" olmasıydı.
Ayrıca masamın eni 60 cm civarında ve monitöre yakın oturmak durumunda kalıyorum... Pixeller gözüme çarpıyordu.

Bunun haricinde firma hizmeti, monitör özellikleri ve fiziksel görüntüsü güzeldi. VA panele alışkınım diyorsunuz, belki de çok hoşunuza gidecek. Sizi kötü etkilemek istemem.

Benim yanlış yaptığım nokta şurasıydı. Çift monitör kullanmak istedim ve eski LG 22" 1080P 75Hz monitörümü de ekledim. İkisi yan yana olunca renkler muazzam farklı geldi ve gözlerim çok ağrıdı.

Şu an bile AOC 24" 1080P monitörümden ikinci monitörü ayırdım.
Umarım hoşunuza gidecek bir monitör bulursunuz.

Anladım sizleri cevabınız için çok teşekkür ederim.

Ben de uzun zamandır para biriktiriyorum öyle direk alamadım tek zevkim PC zengin bir insan olduğumdan değil :(.Önceki monitörümü de satınca param birikti çok şükür.

Anladım sizleri cevabınız için çok teşekkür ederim.

Erdfrz zaten şaka yapmıştım :D o kadar gaddar değilim :D.

Monster Aryond güzel gibi duruyor hocam, alınabilir.
Kullanıyorum, tavsiye ederim.
2 Aydır stokta yok bir de 20 ms input lag olması korkutuyor beni.

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için,evet ben biraz yanlış anlamışım.Peki IPS monitördeki akıcılık problemi hakkında ne düşünüyorsunuz sizce neden bana öyle gelmiş olabilir?
2 aydır stokta yok değil. Eylülün başında ön siparişe açıldı ve 2 gün içerisinde yeni stoklarda tükendi. Ben aylarca beklememek için ilk çıktığında almıştım memnunum.

Geri
Yukarı