240 Hz monitör önerisi

Bütçe
4000

yasha98

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir monitör arıyorum. Şu anki monitörüm 75 Hz ve daha kaliteli bir şey istediğimden dolayı 240 Hz de karar kıldım(144 Hz önermeyin). Max 27 inç olursa sevinirim. Ekran kartım RTX 2070 o yüzden Free Sync alıp almam gerekmediğini bilmiyorum G-Sync zorunlu mudur onu da bilmediğim için sormak istedim.
Şu an aklımda kalan bir monitör var onu da koymak istedim. 4000 liradan aşağı olursa güzel olur.
Aklımdaki Monitör

Sırf 240Hz olsun diye bu parayı veren insanlar var mı gerçekten inanılmaz.
Sorunun parayı verenlerde değil fiyatın sürekli artmasında olduğunu düşünüyorum. Dün ile bugün arasında 600TL fark var Alienware'da.

Ben bu monitörü 2 gün kullanmayacağım bana kalsa bende 144 hz almak isterim ama malum ilerde almak istersem çok daha pahalanacağını bildiğim için alıyorum.
Sorunun parayı verenlerde değil fiyatın sürekli artmasında olduğunu düşünüyorum. Dün ile bugün arasında 600TL fark var Alienware'da.
G-sync ve freesync arasındaki farklar tam olarak ne ve ne işe yarıyorlar
Bu fake midir 280 hz ve asus olması garibime gitti aynısı hepsi burada da falan da var

240 Hz almak yerine QHD 144-165 Hz alabilirsiniz. Bu fiyatlarda yenileme hızına ters orantılı renk gamutu ve kalite düşüyor gibi. Üstelik RTX 2070 çoğu güncel oyunda 240 Hz veremez bile. Sırf rekabetçi oynuyorsanız 240 Hz mantıklı.

Ben bu monitörü 2 gün kullanmayacağım bana kalsa bende 144 hz almak isterim ama malum ilerde almak istersem çok daha pahalanacağını bildiğim için alıyorum.

G-sync ve freesync arasındaki farklar tam olarak ne ve ne işe yarıyorlar
Bu fake midir 280 hz ve asus olması garibime gitti aynısı hepsi burada da falan da var
OUTLET yazıyor başında. Defolu olabilir, iade ürünü olabilir, teşhir olabilir.

240 Hz almak yerine QHD 144-165 Hz alabilirsiniz. Bu fiyatlarda yenileme hızına ters orantılı renk gamutu ve kalite düşüyor gibi. Üstelik RTX 2070 çoğu güncel oyunda 240 Hz veremez bile. Sırf rekabetçi oynuyorsanız 240 Hz mantıklı.
Şuanda Valorant İmmo rankına sahibim ve monitörümün yetersiz geldiğini düşünmeye başladım o yüzden değiştirmek istedim.
Galiba bunu alacağım.

Dell daha iyi.

Ben de onu alacaktım. Alan kişilerin yorumlarını okudum memnunlar. Fakat 27 inch olması ve 1080p olmasından kaynaklı biraz uzak durman gerekebilir monitöre. Yoksa pixelleri görebilirsin.

Geri
Yukarı