240 Hz monitör önerisi

Bütçe
4000
Benim aklımda hala bu monitör kaldı galiba kavisli istiyorum daha şık duruyor ve 0,5 ms olması da attığınız diğer monitörlerde özellik olarak galiba yok. Ayrıca Free sync olması beni çok etkiler mi?

Son düzenleme:
Attığımız monitörlerde FreeSync, G-SYNC var. Ayrıyeten 0.5msler VA panel oluyor. Renkleri seni memnun etmeyebilir.

Renk doygunluğu bakımından bilmiyorum benim için çok fark ettiriyor. Ayrıyeten 0.5ms farkın da ahım şahım sizi öne geçireceğini zannetmiyorum.

Kusura bakma ama seni son 1 kez daha rahatsız edeceğim inc farketmez kavisli 240 hz bir monitör önerir misin?
Bütçen hala 4000TL mi ? Ve niçin kavisli istiyorsunuz?

Ben bu monitörü 2 gün kullanmayacağım bana kalsa bende 144 Hz almak isterim ama malum ileride almak istersem çok daha pahalanacağını bildiğim için alıyorum.

G-Sync ve FreeSync arasındaki farklar tam olarak ne ve ne işe yarıyorlar
Bu fake midir 280 hz ve asus olması garibime gitti aynısı Hepsiburada'da falan da var

ASUS da ölü piksel var zaten iade ürünü. Ama arkadaşın attığı Dell bayağı güzel.

Bütçen hala 4000TL mi ? Ve niçin kavisli istiyorsunuz?
Evet zaten indirim geliyo genelde kavisli isteme nedenim daha guzel gozukuyor
Evet zaten indirim geliyo genelde kavisli isteme nedenim daha guzel gozukuyor
Biraz artirabilirim en kotu yani ama kucuk bir monitor olucaksa kavisli olmasina gerek yok mesela attiginiz lg monitor 27 inc ve 27 inc gibi buyuk monitorlerde kavisli daha guzel oluyor ama 24.5 inc de falan duz alabilirim
ASUS da ölü piksel var zaten iade ürünü. Ama arkadaşın attığı Dell bayağı güzel.
Itopyadan atilan dell ile vatan daki dell arasindaki tek fark rengimi yoksa baska farklar varmi benimde bayagi hosuma gitti

Son düzenleme:
HF modelinde bir sıkıntı vardı. HFL daha mantıklı idi bildiğim kadarıyla. @LaMorte daha iyi biliyor.

Geri
Yukarı