240 Hz monitör önerisi

Merhaba diğer arkadaşlar çok güzel yardım etmişsiniz bende şu an bu iki model arasında kaldım.
Sistemim çok iyi lakin 2K monitör almak istemedim çünkü ileride sistemim eskiyecek ekran kartının uzun ömürlü sonuna kadar kullanmak istediğimden dolayı 240 Hz tarzı monitör bakıyorum.
Bu iki model arasında kaldım.

Not fiyat sınırım yok maksimum 15 bine kadar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçe uyuyorsa üstüne tanımam.

ASUS ile kıyasladım bu monitörü aynı fiyata ASUS daha iyi gibi milimlik farklar var lakin gözle hissedileceğini düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öneriniz için teşekkürler.

ASUS ile kıyasladım bu monitörü aynı fiyata ASUS daha iyi gibi milimlik farklar var lakin gözle hissedileceğini düşünmüyorum.

Öneriniz için teşekkürler.
Dyac özelligi gecikme vs fps oyunları için kararlılık konusunda birçok pronun kullandığı monitor asusun hangi monitorü bahsettiginiz bende yeni monitor alicagım kararım benq den yana şuan

DyAc özelligi gecikme vs FPS oyunları için kararlılık konusunda birçok Pro'nun kullandığı monitor ASUS'un hangi monitorü bahsettiginiz bende yeni monitor alacağım kararım BenQ'den yana şu an.

DyAc özelligi gecikme vs FPS oyunları için kararlılık konusunda birçok Pro'nun kullandığı monitor ASUS'un hangi monitorü bahsettiginiz bende yeni monitor alacağım kararım BenQ'den yana şu an.

Profesyonel olarak oynamayacağım için TN panele gerek olduğunu düşünmüyorum
Hikayeli aa oyunlarda oynayacağım için en azından IPS panel olması önceliğim.

Öyle olması lazım zaten ben de bu yüzden monitor nerds ekibinin ne demek istediğini anlayamadım.

HDR ile 10-bit renk derinliğine ulaşıyor hocam.

Merhaba. Bütçeniz çok iyi neden 240 yerine 360 Hz monitörlere bakmıyorsunuz?

Şunu önerebilirim:

Bu da alternatifi:

Hangi türde oyunlar için kullanacaksınız?
Hocam ben Dell Alienware aldım önerinizle, sağ olun.

3 monitörde bakıp konuştuğumuz monitörler. ASUS ROG gözümde soru işaretli. Alınmaz demiyorum.
Samsung iyi yanlarıyla kötü yanları dengeli olan bir monitör. Fakat takip ediyorum piyasadan, satışları o kadar iyi değil.
AOC ise bence F/P. Eksik bir yan göremiyorum.
hocam şuan da önerebileceğiniz 240/270/280 hz 5-8 bin lira aralığında en iyi oyuncu monitörü nedir acaba ips va arasında çok git gelde kalıyorum çoğunlukla fps oyunu oynayıp dizi izleyeceğim uzun süre bakacağım yukarı aşşağı yapmam gerek yani pivot özelliği olsa iyi olur nasıl bir şey önerirsiniz

hocam şuan da önerebileceğiniz 240/270/280 hz 5-8 bin lira aralığında en iyi oyuncu monitörü nedir acaba ips va arasında çok git gelde kalıyorum çoğunlukla fps oyunu oynayıp dizi izleyeceğim uzun süre bakacağım yukarı aşşağı yapmam gerek yani pivot özelliği olsa iyi olur nasıl bir şey önerirsiniz
AOC 24G2ZU modelini alın. VA panel çok ghosting yapar almayın.

şu monitörler arasında kaldım sizce hangisini almalıyım

birde sizin dediğiniz 24g2zu modeli bu 5 model arasında

Geri
Yukarı