240 Hz veya 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
3-3.5 bin tl

eclip

Hectopat
Daha fazla  
240Hz veya 144Hz monitör önerirseniz sevinirim. Rekabetçi oyunlar oynayacağım, pek hikaye oyunu oynamadığım için 2k veya 4k düşünmüyorum. Aklımdan bu monitörü almak geçiyordu sizce iyi bir monitör mü? Linki aşağıda;

Son düzenleme:
3500TL bütçen var ve 1080P monitör mü alacaksın?

Çok büyük bir hata bence.

Hayır hata değil, hemen ezber yorum yapmayın. Dikkat ettiysen 280 Hz, 1ms GtG ve IPS bir monitör. Hem rekabetçi hem de iyi görüntü istiyorsan piyasada bu fiyat bandındaki en iyi monitör.

Kontrast oranı düşük ve ışık süzmesi sorunu var.

Hayır hata değil, hemen ezber yorum yapmayın. Dikkat ettiysen 280 Hz, 1ms GtG ve IPS bir monitör. Hem rekabetçi hem de iyi görüntü istiyorsan piyasada bu fiyat bandındaki en iyi monitör.

1080p monitöre 3500TL'yi sadece e-sporcular vermesi gerekir sadece oyun oynayacağım diye bir şey denmemiş bu fiyata 2K gerekli 280Hz olayı da öyle 144Hz bile gayet yeterli ve kronik sorunları var yazdığım gibi.

Kontrast oranı düşük.

Kontrast oranı düşük ve ışık süzmesi sorunu var.

1080p monitöre 3500TL'yi sadece e-sporcular vermesi gerekir sadece oyun oynayacağım diye bir şey denmemiş bu fiyata 2K gerekli 280Hz olayı da öyle 144Hz bile gayet yeterli ve kronik sorunları var yazdığım gibi.

Kontrast oranı düşük.
2k veya 4k almak gibi bir niyetim yok. sadece rekabetçi oyunlar için 144hz den fazla hz değerine sahip bir monitör arıyorum

2K veya 4K almak gibi bir niyetim yok. Sadece rekabetçi oyunlar için 144Hz'den fazla Hz değerine sahip bir monitör arıyorum

O zaman en iyi seçenek BenQ olacaktır.

O zaman en iyi seçenek BenQ olacaktır.

Bu monitör bütçemi aşıyor. Başka bir monitör önerebilir misiniz ? yada Benim attığım monitörü alsam bir sıkıntı yaşar mıyım ?

Bu bütçeye 1080P almak parayı çöpe atmaktır 360Hz hariç. 360Hz monitörse 12K TL.

Güzel fiyata düşmüş C27G2ZU modeli alabilirsiniz.

Bundan yüksek fiyat vermek 1080P'ye gereksizdir 360Hz hariç şahsen. :)

Sağlam monitördür 240Hz olup alınabilecek en ucuz monitör. VA değil IPS istenirse alternatif olarak bakılabilecek bir monitör;

31.5" vesaire var ancak 1080P için 27" bile pek önermiyorken üstüne çıkmak aşırı saçma.

Yine de asıl önerim 2K almanızdır böyle bir bütçeye.

Bu monitör bütçemi aşıyor. Başka bir monitör önerebilir misiniz? Ya da Benim attığım monitörü alsam bir sıkıntı yaşar mıyım?

Hocam 2K alın ileriye dönük olur en azından tahminimce 3 4 yıl sonra 2K yaygın olacak 1080p devri bitecek 2K 144Hz bir monitör çok daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı