240 liraya Steam ve Epic'den alınabilecek en iyi 5 oyun

AlpTgin

Hectopat
Uzun uzadıya araştırdım ve analiz ettim. Tabii çoğu kişi için tam manası ile tatmin etmeyebilir. Kısıtlı bütçeyle AAA yapım eğlenceli uzun süre gömülebileceğiniz 5 oyunu sizlere sunmaktan mutluluk duyarım.

Listemizin 1. sırasında Cyberpunk 2077 var. %50 indirim ve 60 liralık Epic kuponu ile 64 liraya alınabilecek şahane bir oyun. (Bug olabilir fakat F/P açısından gayet yeterli)

2. Sırada Microsoft stüdyolarından çıkma Forza HARİZON 4 var. Bu oyun kanımca gelmiş geçmiş en iyi yarış simülasyonudur. Grafik kalitesi, ses performansı oldukça tatmin edici seviyede. Yol tutuşu oldukça gerçekçi bir yapıya sahip. Delux paketi Steam üzerinde %67 indirim ile sadece 43 lira. Benim naçizane tavsiyem delux paket almanuz yönünde olacak.

3. Sırada Microsoft stüdyolarının başka bir baş yapıtı olan Sea of Thieves bulunuyor. Oyun son güncelleme ile Türkçe dil desteğine sahip oldu. Fiyatı %50 indirimle 30 liraya kadar düştü. Oyunun temel mantığı birkaç arkadaş ile denize açılıp verilen görevleri yerine getirmek. Tabii bunu yaparken başka oyuncularının saldırısına da uğrama ihtimaliniz var. Tatlı bir PvP altyapısı olan sevimli bir oyun.

4. Sırada bir Türk efsanesi olan Mount and Blade Barnerlord var. Bu oyun alanında tek fakat gerçek manada her kesimin ilgisini ne yazık ki çekememekte. Mount and Blade'ye kıyasla grafik ve yapay zeka geliştirilmiş. Ekstra diyaloglar eklenmiş. Ve halen geliştirme aşamasında. %20 Epic indirimi ve 60 liralık Epic kuponu ile 59 liraya almak mümkün. Ayrıca çevrim içi oynama özelliği de mevcut. Bana kalırsa erken erişimin bitimiyle fiyatı yükselecek bu fiyata kaçmayacak bir yapım.

5. ve son tavsiyem The Sims4 oyunu olacak. Oyunun temel mantığı bir veya birden fazla karakteri gerçek hayatta olduğu gibi simüle edebilmek. Banyodan yemek yemeye, uykudan çalışmaya kadar her türlü iş için karakterli yönetmeniz gerekmekte. Aynı zaman da kazandığınız para ile evinizi geliştirebilir. Hoş vakitler geçilebilirsiniz. İndirimlerin bitmesine sayılı saatler kala hala ne alacağını düşünenler var ise yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı