2400 TL 27 inç 1080P 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
2400
Markaya değil kaliteye para verilir. Aynı gereksinimleri verecek 40TL'lik top almak var aynı gereksinimleri verecek Adidas'ın 400 liralık topunu almak var. Sen gercekten iyi bir deneyim yaşamak istiyorsun ve elinde yeteri kadar bütçen var. Kesinlikle kaliteli olanı al ki seni uzun yıllar götürsün. Diyeceksin ki bu top örneği ne? Sadece düşünmeni öneriyorum ve top oynamış biri olduğunu varsayıyorum iyi günler.

Ikisi de 144 Hz ikisi de IPS panel. Hiçbir mantığı yok. Malzeme kalitesi diyecek olursanız bir klavye ya da bir fare değil bu. Sadece görüntüyü verecek. Kaldı ki Gigabyte'ın da malzemesi iyidir.

Ikisi de 144 Hz ikisi de IPS panel. Hiçbir mantığı yok. Malzeme kalitesi diyecek olursanız bir klavye ya da bir fare değil bu. Sadece görüntüyü verecek. Kaldı ki Gigabyte'ın da malzemesi iyidir.

Maalesef ki IPS panelin bile kalitesi çok bariz bir şekilde belli oluyor. Birden çok IPS panel bulunuyor evde ve fark bariz bir şekilde teknolojiden anlamayan birisi bile rahatlıkla anlıyor.

AOC C27G1 aldım 1900 e. Gigabyte'ın bu modeli 2400 civarındaydı ben aldığımda, bu fiyata bulsam kesinlikle kaçırmazdım.

Geri
Yukarı