2400 TL Bilgisayar Toplama

İşlemci
AMD Ryzen 3 1200 3.10GHz 8MB Soket AM4 İşlemci (Fanlı)

Anakart
Gigabyte A320M-S2H AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200Mhz(OC) mATX

Ram
Kingston Hyperx Fury 8GB (1x8GB) DDR4 3200 MHz CL18 Ram

Ekran kartı
Asus Rog Strix RX 570-O4G-Gaming Radeon RX 570 OC 4GB GDDR5

Kasa
Zalman S3 USB 3.0 Midi-Tower Pencereli Siyah Gaming(Oyuncu) Kasa

Kasa güç kaynağı
Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 LitePower 550W APFC 12cm Fanlı

150 TL fazla verebilirim derseniz bunları alın.
Eğer veremem derseniz belitrin.

İşlemci
AMD Ryzen 3 1200 3.10GHz 8MB Soket AM4 İşlemci (Fanlı)

Anakart
Gigabyte A320M-S2H AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200Mhz(OC) mATX

Ram
Kingston Hyperx Fury 8GB (1x8GB) DDR4 3200 MHz CL18 Ram

Ekran kartı
Asus Rog Strix RX 570-O4G-Gaming Radeon RX 570 OC 4GB GDDR5

Kasa
Zalman S3 USB 3.0 Midi-Tower Pencereli Siyah Gaming(Oyuncu) Kasa

Kasa güç kaynağı
Thermaltake PS-LTP-0550NPCNEU-2 LitePower 550W APFC 12cm Fanlı

150 TL fazla verebilirim derseniz bunları alın.
Eğer veremem derseniz belitrin.
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim kasa güç kaynağı almayı düşünmüyorum elimde var zaten bide kasa ve güç kaynağı hariç 2400 tl oluyor zaten.(MediaMarkt,Vatan,İtopya,İnceHesap) siteleri hariç güvenmiyorum galiba bunları başka sitelerden alsam ucuza gelir ama bu sitelerden toplayınca kasa hariç 2400 oluyor.

Ben bu sistemi incehesap'tan yazdım, incehesap güvenilir, güvenmem derseniz parça parça alın, elinizdeki güç kaynağının 8 pin güç çıkışı olmamasına dayanarak yazdım.

Ben bu sistemi incehesap'tan yazdım, incehesap güvenilir, güvenmem derseniz parça parça alın, elinizdeki güç kaynağının 8 pin güç çıkışı olmamasına dayanarak yazdım.
Bir şey sorucağım bu güç kaynağımı değiştirmessem ne gibi sorunlarla karşılaşabilirimki güç kaunağı hakkında pek bilgim yok 8 pin güç çıkışı yok demişsinizde

Nasıl ya şuanki sistemim çalışıyor ama nedenki
Yok çalışır.Ama ne olacağı belli olmaz.Bende everest güç kaynağı kullandım 2 sene birşey olmadı ancak araştırırsanız frisby ve everest kullananların başına gelenleri görürsünüz.Sizin için diyorum.Belki sıkıntı çıkarmaz size ama çıkarmayacağı belli değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı