2400 TL telefon tavsiyesi

Franz Depinay

Decapat
Daha fazla  
Kardeşim için telefon bakıyorum. Çok dizi-film izleyen birisidir. Yani uzun ömürlü olmasını istiyorum ve şarjının da bir o kadar fazla olmasını. Oyun oynayacağını sanmıyorum. Kamera önemli değil.

Kardeşim için telefon bakıyorum. Çok dizi-film izleyen birisidir. Yani uzun ömürlü olmasını istiyorum ve şarjının da bir o kadar fazla olmasını. Oyun oynayacağını sanmıyorum. Kamera önemli değil.

Realme C25 öneririm.
Batarya anlamında çok iyi bir cihaz.

Uzun ömürlü olur mu onu bilemem ama bu bütçedeki çoğu cihaz 4 yılı bile zorlayamaz.
3400 TL'ye arttırırsanız belki o zaman 4-5 yıl kullanılabilecek Note 10s alınır ama onunda garantisini veremem (ekran olarak iyi bir model olduğu için önerdim. Yoksa M3 Pro'da Note 10s gibi iyi bir performans verir)

Realme C25 öneririm.
Batarya anlamında çok iyi bir cihaz.

Uzun ömürlü olur mu onu bilemem ama bu bütçedeki çoğu cihaz 4 yılı bile zorlayamaz.
3400 TL'ye arttırırsanız belki o zaman 4-5 yıl kullanılabilecek Note 10s alınır ama onunda garantisini veremem (ekran olarak iyi bir model olduğu için önerdim. Yoksa M3 Pro'da Note 10s gibi iyi bir performans verir)
Teşekkür ederim. Peki Tcl10l ve Samsung M12 hakkında ne düşünüyorsunuz? O fiyat bandında bunlar da bayağı iyi gözüktü gözüme. Bu kriterlere uygun mudur?

Teşekkür ederim. Peki TCL10l ve Samsung M12 hakkında ne düşünüyorsunuz? O fiyat bandında bunlar da bayağı iyi gözüktü gözüme. Bu kriterlere uygun mudur?

M12 işlemci olarak rakiplerinden oldukça geride.
Hiç uzun ömürlü olacağını sanmam.
TCL 10l modeli ise iyi ancak isteklerinizide göz önüne aldığımızda Realme C25 modeli çok daha mantıklı bir seçenek.
TCL 10l modeli ile C25 modelinin performansı birbirine benzer zaten.

Geri
Yukarı