2400 TL Wireless fare önerisi

Bütçe
2400
O kadar da batırmayın. Bahsettikleriniz arasında bir tek çift tıklama doğru. Skatezleri de çok toz topluyor. Kaplaması da kötü.

F1 Pro alınabilir.
O zaman F1 Pro modelini alıyorum hocam. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Ayrıyetten skatez ve grip tape almalı mıyım yoksa stok kullansam farkı olur mu

Yaklaşık 3 5 gün önce Razer DeathAdder V3 Pro satın aldım. İlk kullanımda kalitesinden tutun hissiyatına her şeyinden çok memnunum. Kesinlikle gerekirse bütçeyi biraz arttırıp satın almanızı tavsiye ediyorum.

Yaklaşık 3 5 gün önce Razer DeathAdder V3 Pro satın aldım. İlk kullanımda kalitesinden tutun hissiyatına her şeyinden çok memnunum. Kesinlikle gerekirse bütçeyi biraz arttırıp satın almanızı tavsiye ediyorum.

Artık F1 Pro Max aldım hocam bir sonra ki mouse değiştireceğim zaman alırım artık teşekkür ederim.

Mechkeysten kaç TL'ye aldınız acaba?

F1 Pro Max TR fiyatı 2800dü. Mechkeys üzerinden görev yaparak 5 dolar indirim aldım. 72 dolara denk geldi bankamdan ise 2433 çekildi. Şaşırtıcı bir şekilde gece sipariş verdim sabah kargoya verilmiş.

Artık F1 Pro Max aldım hocam bir sonra ki mouse değiştireceğim zaman alırım artık teşekkür ederim.

F1 Pro Max TR fiyatı 2800dü. Mechkeys üzerinden görev yaparak 5 dolar indirim aldım. 72 dolara denk geldi bankamdan ise 2433 çekildi. Şaşırtıcı bir şekilde gece sipariş verdim sabah kargoya verilmiş.

Kusura bakmayın sipariş verdim mesajınızı okumadan yazmıştım. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Geri
Yukarı