2400 TL'ye sıfır GTX 1050 Ti olur mu?

Alınmaz ki sıfır RX 6400 varken 1050 Ti çöp sayılır.
Ancak ben Adobe Premiere kullanıyorum ve genelde kullandığım uygulamalar AMD kart sevmiyor hocam. Nvidia'ya destek genelde daha yaygın oluyor. Oyun için ve render uygulamaları için ve diğer işler içinde kullanmak istiyorum. Olmaz mı? Ayrıca neden alınmaz dediniz? Bu ilanlar sahte mi?

Ancak ben Adobe Premiere kullanıyorum ve genelde kullandığım uygulamalar AMD kart sevmiyor hocam. NVIDIA'ya destek genelde daha yaygın oluyor. Oyun için ve render uygulamaları için ve diğer işler içinde kullanmak istiyorum. Olmaz mı? Ayrıca neden alınmaz dediniz? Bu ilanlar sahte mi?

İlanın sahteliğinden değil ayrıca işlemcin iyi ise yine AMD al çünkü aralarında bayağı bir FPS farkı var fakat encoder olmadığı için render uzun sürer kaliteli bir işlemcin varsa kurtarır.
Ayrıca ilan sahte.

Buradan sakın alma. Dolandırıcı bunlar. Her sene adlarını değiştirip ürün satıyorlar.
Sahibinden.com bunları denetlemiyor mu?

İlanın sahteliğinden değil ayrıca işlemcin iyi ise yine AMD al çünkü aralarında bayağı bir FPS farkı var fakat encoder olmadığı için render uzun sürer kaliteli bir işlemcin varsa kurtarır.
Ayrıca ilan sahte.
Encoder desteği yok mu o kartta? APU işlemcimin dahili vega 11 grafiğinde bile encode desteği var. Render'ı GPU ile alabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı