24000 TL sistem önerisi

Bütçe
24000
890 TL bütçe kalıyor, SSD'yi çıkarınca 1575 TL. Bunlara bakılabilir.

Şu daha iyi olacaktır. Daha sessiz ve 2-3 derece daha iyi.
Şu an indirimde.

Şu an kendim bu ınsento SSD'yi kullanıyorum. Yaklaşık 1 yıl oldu alalı. Arka planda dosya transferi yaparken bilgisayarı kullanmak imkansız. Tamamen donuyor.

Ben de kendim 2 farklı bilgisayarda kullanıyorum bir problem yaşamadım, indirimde çok da uyguna almıştım ve önerdiğim çoğu kişi de sorun yaşamadı bugüne kadar. Yine de siz öyle diyorsanız kullanmamız şart değil.

Fiyatina gore alternatifi yok, F/P bir SSD. Daha ne istiyorsun anlamadim? Niye alinmaz?
Kronik sorunu yok, kontrolcusu kotu degil. TLC NAND'lara sahip, hiz degerleri iyi, IOPS degerli iyi, bu fiyata daha ne olabilir?

Attigin SATA SSD'nin kotrolcusu de S8 olmasi lazim. Eski kontrolcu.
Ayrica F/P NVMe varken SATA almak ne kadar mantikli bilemiyorum.

OCZ SATA modeli ile karıştırdım kusura bakmayın, sanırım bu ürünün herhangi bir biline kronik sorunu yok. Aklımda nedense kronik sorunlu olarak kalmış.

Ben de kendim 2 farklı bilgisayarda kullanıyorum bir problem yaşamadım, indirimde çok da uyguna almıştım ve önerdiğim çoğu kişi de sorun yaşamadı bugüne kadar. Yine de siz öyle diyorsanız kullanmamız şart değil.

OCZ SATA modeli ile karıştırdım kusura bakmayın, sanırım bu ürünün herhangi bir biline kronik sorunu yok. Aklımda nedense kronik sorunlu olarak kalmış.

Sıkıntı yok. SATA modeli dediğin gibi sorunlu.

Geri
Yukarı