2400G sisteme ekran kartı önerisi

BayWarlow2

Hectopat
Merhaba. Ben Black Desert Online oynuyorum ve oyunda FPS ihtiyacım var ekran kartı almak istiyorum maksimum kaç GB ekran kartı alabilirim?

Sistemim şu:
Anakart: ASUS Prime'a 320 M-E
İşlemci: AMD Ryzen 2400G 3.6 GHz.
RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4 8 GB 3200 OC.
SATA SSD ve hard disk mevcut.

Black Desert oynuyorum FPS ihtiyacım var 30 fod alıyorum. Sizce hangi ekran kartını almam gerek ve bir RAM daha almalı miyim FPS için?

RX 6400 - 6500 bütçeniz nedir 2. el mi sıfır mı tercihiniz sıfır ise 2500 gibi fiyatlara 6400 var.

Rami dual yapın Apu olarak kalcaksa ama çok artış yapmaz.

GTX 1660S o işlemci için en tepe noktadaki kart. 0 ları 5K 2.el alacaksan 3K ya bulabilirsin
o fiyata bulamadım ben hangi marka o zaten sıfırları stokta yok 8500 yazıyo orda da fiyatları ama stok yokmuş hicbiryerde

RX 6400 - 6500 bütçeniz nedir 2. el mi sıfır mı tercihiniz sıfır ise 2500 gibi fiyatlara 6400 var.

Rami dual yapın Apu olarak kalcaksa ama çok artış yapmaz.
butce fark etmez ikinci el alacağım maksat sistemim maksimum hangi ekran kartını kullanabilir

o fiyata bulamadım ben hangi marka o zaten sıfırları stokta yok 8500 yazıyo orda da fiyatları ama stok yokmuş hicbiryerde

butce fark etmez ikinci el alacağım maksat sistemim maksimum hangi ekran kartını kullanabilir
Hocam ben Rx6500XT satıyorum 3k ya almak istersen alabilirsin. 3 aylık. Maksimum da zaten anca bu kartı kullanırsın gibi.

Hocam ben Rx6500XT satıyorum 3k ya almak istersen alabilirsin. 3 aylık. Maksimum da zaten anca bu kartı kullanırsın gibi

Hocam ben Rx6500XT satıyorum 3k ya almak istersen alabilirsin. 3 aylık. Maksimum da zaten anca bu kartı kullanırsın gibi.
arkadaşın yazdığı ekran kartı 6gb onunla daha fazla fps alırım onu bulamaz isem ona eş değer sistemin desteklediği bi ekran kartı bulmam gerek

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
: FPS farkına bakabilirsiniz hocam. Sizin kararınız.

8K ya Gtx 1660S mi olur o hocam o fiyata Rx 6700 var.

https://www.trendyol.com/zotac/gtx-...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.27.9 5K bu model sıfır

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
: FPS farkına bakabilirsiniz hocam. Sizin kararınız.
Bu kanal yanlıs bilgi veriyor hocam.

Aralarında ciddi fark var. Gtx 1660S çok daha iyi bir kart.

Geri
Yukarı