240GB SSD yeterli mi?

bilgisayarıma sadece bir tane disk takılıyor heralde Çünkü CD sürücüsü yeri yok
O zaman dediğim gibi çok dosya depolayan birisi değilsen yeterli olacaktır. SATA diskleri taşınabilir disk haline getiren aparat-kılıf gibi araçlar var. Bunlardan birini kullanarak, mevcut HDD'ni harici bir disk olarak kullanabilirsin. Böylece 1000GB boşa bir kenarda yatmaz.

Hayır bir laptopa 2 disk takılabilir birincisi kendisine ait HDD diğeri ise CD yuvası çıkartılıp yerine SSD takılabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır bir laptopa 2 disk takılabilir birincisi kendisine ait HDD diğeri ise CD yuvası çıkartılıp yerine SSD takılabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CD yuvası yok

Bir anda çok fazla program veya oyun yükleyen biri değilim. 1TB HDD'm var şu an ama 240GB SSD almayı düşünüyorum, sizce yeterli midir?

HDD varsa zaten yeterli olur ama ben 2-3 yıldır yalnızca 240 GB SSD kullanıyorum ve bana yetiyor. Oyun dışında 20-30 GB dosyam var. Bir oyunu indiriyorum oynayıp bitiriyorum ve silip yeni bir oyun indiriyorum böylece bana yetiyor.

HDD varsa zaten yeterli olur ama ben 2-3 yıldır yalnızca 240 GB SSD kullanıyorum ve bana yetiyor. Oyun dışında 20-30 GB dosyam var. Bir oyunu indiriyorum oynayıp bitiriyorum ve silip yeni bir oyun indiriyorum böylece bana yetiyor.

HDD Windows 10'da can çekiştiriyor hem de o yüzden SSD almak istiyorum

HDD Windows 10'da can çekiştiriyor hem de o yüzden SSD almak istiyorum.

SSD çok önemli, alınca farkı bariz bir şekilde hissedersiniz zaten. 240 GB SSD HDD ile birlikte yeterli olacaktır. Hatta bana sorarsanız 120 GB SSD bile sizin işinizi görür sonuçta oyunları HDD'ye kuracaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı