240GB SSD yeterli mi?

Ne için kullanacağına bağlı. Eğer CS:GO tarzı birkaç oyun yükleyeceksen ya da oyunla işin yoksa mantıklı. Ama Witcher RDR gibi büyük oyunları oynayacaksan sadece 240 GB SSD yetmez

HDD artık depolama için kullanılıyor. İşletim sistemlerinin kurulu olduğu HDD Ler çok zamaninizi alır. Lakin eğer benim için ne kadar süre geçerse geçsin bilgilerim önemli ve kurtarılması gerekiyor diyorsan HDD tercih etmelisin çünkü data recovery için HDD daha elverişli. Silinen dosyalari aslında silmiyor lakin önemli değil diyorsan SSD tercih edilmeli artık ki SSD Lerin ömrü ciddi derecede uzun. Fakat her şeye rağmen ben SSD kullanmanixi öneririm. 120 GB bile olsa.

Herkese merhaba. Öncelikle benim elimde WD Blue 1TB HDD var ama bana çok geliyor. Bunu satıp 240GB SSD alsam yeter mi acaba?
Oyun için yeterli değil kesinlikle. SSD'den HDD'ye geçmek hız ve bilgisayarın açılışı anlamında çok büyük ekstralar vermiyor. Elbette arayüzün hızlı çalışması güzel hoş bir durum ama 6 oyun yerine 1 oyun yüklemekte hoş bir durum değil. Seçim sizin.

Geri
Yukarı