240GB SSD'de yer yok

aliardaeker

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Wd green
Anakart
Hp
Herkese iyi günler. Elimde WD Green 240GB SSD var. İçinde sadece Valorant ve GTA 5 var. İşletim sistemim Windows 10 ama bilgisayarda 25GB boş yer var. Dediğim oyunlar disinda hiçbir şey indirilmiş değil. Ne yapmam lazım?

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common Klasörünü kontrol et sildiğin ve burda hala kalan oyun dosyaları olabilir. Bide başlata Temp yaz depolama ayarlarına gir geçici dosyalara gir ordaki dosyaları sil.

yüklemeye koyduğun oyunlar varsa onları kontrol et. İndirmeyi başlattığında direkt ssd'den yer alırlar
Yüklemeye koyduğum oyun yok komtrol ettim

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common Klasörünü kontrol et sildiğin ve burda hala kalan oyun dosyaları olabilir. Bide başlata Temp yaz depolama ayarlarına gir geçici dosyalara gir ordaki dosyaları sil.
Ordaki dosyalarıda sildim daha önceden

Bende de 240 gb ssd var hocam. GTA 5 yükledikten sonra zaten 120 GB civarı yer kaplıyor.
Şuan Harici Harddiske attım oyunları. Geçici bir çözüm olabilir yani hocam HDD?

Bende de 240 gb ssd var hocam. GTA 5 yükledikten sonra zaten 120 GB civarı yer kaplıyor.
Şuan Harici Harddiske attım oyunları. Geçici bir çözüm olabilir yani hocam HDD?
Hdd alacağımda malum ögrenciyim bu sebepten dolayı suanda alamıyorum.

Ne zaman format attın en son belki windows old u silmemişsindir. Bide Gta 5 ve valorantın dosyalarının boyutlarını toplayıp kaç GB yaptığına bak bakalım kaç olucak.
Valla pc hiç format atmadım simdiye kadar uşendim gta 5 le valonun toplamı 133gb yapıyor

Hdd alacağımda malum ögrenciyim bu sebepten dolayı suanda alamıyorum.

Valla pc hiç format atmadım simdiye kadar uşendim gta 5 le valonun toplamı 133gb yapıyor
Bilgisayarında C nin içine gir (sen de hangisi varsa) dosyaları bölerek boyutlarını kontrol et büyük olan dısyayı anlarsın zaten 80 gb lık bi fazla dosyan var.

Herkese iyi günler. Elimde WD Green 240GB SSD var. İçinde sadece Valorant ve GTA 5 var. İşletim sistemim Windows 10 ama bilgisayarda 25GB boş yer var. Dediğim oyunlar disinda hiçbir şey indirilmiş değil. Ne yapmam lazım?
Windows XP: "Windows'u sil"

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı