240Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
6500

LE7ELS

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba kendime sistem aldım ama 240Hz bir monitör almaya niyetliyken birçok seçenek arasında kaldım. Bu seçenekler arasından hangisini almamı önerirsiniz?

Bu fiyat aralığında daha iyi öneriniz varsa sevinirim.

Normalde PUBG Mobile esporcuyum. Hard CS özlemim kabardığı için sistem aldım. BenQ monitörler çok tatminkar aslında deneyeceğim.

TN panel alma falan derlerse çok takma şahsen ben XL2411k kullanıyorum 144 Hz modeli bunların hiçbir sıkıntısı yok renklerde gayet iyi DyAc özelliği var açınca ghostingi aşırı azaltıyor 0 yapıyor diyebiliriz. Bütçe artarsa K modelini al.

Bende Samsung Odyssey G7 var memnunum.
Ghosting vs. hiçbir şey yok.

TN panel alma falan derlerse çok takma şahsen ben XL2411k kullanıyorum 144 Hz modeli bunların hiçbir sıkıntısı yok renklerde gayet iyi DyAc özelliği var açınca ghostingi aşırı azaltıyor 0 yapıyor diyebiliriz. Bütçe artarsa K modelini al.
DyAc High modunda aşırı akıcı bi deneyim sunduğunu gördüm incelemelerde. 6500 civarına alabilirsem temizinden bi BenQ almak isterim. Alamazsam da Dell den yürüyeceğim gibi

DyAc high modunda aşırı akıcı bir deneyim sunduğunu gördüm incelemelerde. 6500 civarına alabilirsem temizinden bir BenQ almak isterim. Alamazsam da Dell'den yürüyeceğim gibi.

İnternette testleri videoları var bakabilirsin BenQ XL2546k DyAc test yazarsan çıkar herhalde.

Sistemimde Nvidia ekran kartı var. Bunda G-Sync yok diye yönelmedi buna. Ve de 27inc büyük geliyor biraz :(

İnternette testleri videoları var bakabilirsin BenQ XL2546k DyAc test yazarsan çıkar herhalde.
Baktım inceledim zaten güzel bi teknolojisi var ama işte cebi yakıyor. Kendi oyunum dışında eğlencesine oynayacağım için BenQ dan feragat edeceğim ne yazıkki.

Bende Samsung Odyssey G7 var memnunum.
Ghosting vs. hiçbir şey yok.
G7 hem büyük hemde bütçemi aşıyor. G4 tavsiye eder misin?

Geri
Yukarı