240Hz vs. 144Hz + Xdrive Koltuk

Arkadaşlar sizce 240 Hz monitör mü yoksa, 144 Hz monitör + Xdrive masajlı oyuncu koltuğu mu?
  1. 240 Hz monitör: ASUS ROG PG258Q
  2. 144 Hz monitör: BENQ XL2411
  3. Koltuk: xDrive Masajlı Koltuk

Son düzenleyen: Moderatör:
Gereksiz felan olduğu yok. Bi ara Vatan, Teknosa gibi bir yerlerden 240hz monitörü deneyip fikrinizi değiştirmenizi öneririm.
LoL veya CS GO oynamak için 240 Hz almak gerçekten gereksiz. 144 Hz'de son derece akıcı görüntüyü zaten alıyorsun. 240 Hz monitör bana farelerdeki 16.000 DPI gibi gereksiz geliyor.

Bana sorarsan 240 Hz normal bir oyuncu için fazla (Esporcu değilsen). Koltuğuda çok pahalı bir şey almana gerek yok bendede Adore Max Office var ama ondan 200 250 tl altı koltuklar bile aynı rahatlıkta. Bence 144 Hz ile 250 tl bir müdür koltuğu ve bilgisayarında geliştirmek istediğin bir parça. Ayrıca 75 Hz bile yeterliymiş ben 60 Hz den 144 Hz geçtiğimde bir fark hissetmemiştim ama bir kere üst seviyede Hz kullanınca o zaman sıkıntı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı