240mm Sıvı Soğutmanın Soketi Değiştirilebilir mi?

lox33

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeniden bilgisayarı hayata döndürmek için uğraştım. Sağ olsun birçok kişi yardım etti destek oldu. En sonunda elimde 1080 Ti MSI B450 Tomahawk ve R5 3600X oldu. Atladığım çok önemli bir şey olduğunu parçalar gelince fark ettim. Ben elimde 240M radyatörlü sıvı sogutma var diye sevinirken unutmuşum ki soketler uyuşmuyor. Eskiden i7 4790'a takılıydı ve eski oldugu için AM4 desteği yok. Bunun bir çözümü yok mu? Ya masrafa girmek istemiyorum. Elimdeki Likai 240mm diye geçiyor. Bunun soketini değiştiremez miyim? Am4 amd cpu fan bracket am4 fan plastiği Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor böyle bir şey buldum sizce işe yarar mı? Umarım yarar cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizdeki soğutmayı satıp Schyte hava soğutma alabilirsiniz. Attığınız parça olabilir gibi ama denemeden bir şey diyemem. Kullanan arkadaşlar varsa cevap verirler umarım.

Teşekkürler deneyeceğim. Peki 700 900 TL aralığında 240mmlik sıvı soğutucu önerebilir misiniz? Nelere dikkat etmem gerek bu konuda biraz cahilim.

Teşekkürler deneyeceğim. Peki 700 900 TL aralığında 240mmlik sıvı soğutucu önerebilir misiniz? Nelere dikkat etmem gerek bu konuda biraz cahilim.

Geri
Yukarı