243 TL'ye masa önerisi

Enesuyan42

Hectopat
Daha fazla  
Kendi odama masa alacağım hepsi pay cüzdanımdada 243TL nakit para var masa önerisi bekliyorum odamdaki köşeye koyacağım istediğim ölçüler.

Boy: Maksimum120cm.

En: Maksimum 75cm.

Yükseklik: Maksimum 75cm.

Bütçeyi arttıramam şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Maksimum 0,8krş arttırabilirim :)

Dosya Ekleri

• hepsi.png
    hepsi.png
    7,2 KB · Görüntüleme: 68
Konuyu gördüm ve gerçekten bu fiyata ne alınabilir diye ufak bir araştırdım. Ürünü kullanmadım ama yorumlarında iyi olduğu söylenmiş. Ölçüleri ve fiyatı da tam olarak size uyuyor. Dediğim gibi kalitesi hakkında yorum yapamam ama yorumları çok fazla ve birçoğu olumlu.

Hocam siyah renk seçeneği var mıdır acaba odam siyahda.

Konuyu gördüm ve gerçekten bu fiyata ne alınabilir diye ufak bir araştırdım. Ürünü kullanmadım ama yorumlarında iyi olduğu söylenmiş. Ölçüleri ve fiyatı da tam olarak size uyuyor. Dediğim gibi kalitesi hakkında yorum yapamam ama yorumları çok fazla ve birçoğu olumlu.

Bu ürünü gittiğim dershane kullanıyor.

Gerçekten güzel masa.

Not: Ürünün kargolanması uzun sürüyormuş eğer almayı düşünürseniz göz önünde bulundurun. Yorumlardan edindiğim bilgilere göre ortalama 1-2 hafta sürebilir.

https://www.hepsiburada.com/bofigo-...ofis-ders-yemek-masasi-bendir-p-HBV00000PWUPA ben bunu 1-2 ay önce Trendyoldan 180 liraya almıştım. 4-5 iş gününde kargoya verildi. Paketlemesi güzel ama benim masa kısmının kaplaması bir tık çatlak geldi iadeyle uğraşmadım fazla belli olmuyor. Parçalar birbirine biraz zor tutturuluyor ama tek başıma montajladım. Bu bütçede bu masa en uygunu diyebilirim işimi görüyor.

Bu ürün çok sağlam. Evde benim ve ablamın olmak üzere 2 tane aldık. Çok kullanışlı ve sağlam. Tek kötü özelliği parçalarını birleştirmek zulüm gibi. Ama yinede değer. Tavsiye ederim.
Eğer istersen o masanın rafsızıda var 150 TL fiyatı.https://m.trendyol.com/bofigo/cam-calisma-masasi-laptop-bilgisayar-masasi-ofis-ders-yemek-cocuk-masasi-60x90-cm-p-34259740?boutiqueId=583249&merchantId=114166

Yeni konular

Geri
Yukarı