24K RTX 3060 ve Ryzen 5 5500 alınır mı?

Evet aşırı kötü olur. Şöyle söyleyeyim. Bu monitör maksimum 75 FPS gösteriyor. Ekipman konusunu başkalarına danışın ama sistemden az çok anlıyorum. Yani klavye mouse için farklı konu açın.

Samsung LS24AG30ANUXUF 24" 1 MS 144 Hz DP+HDMI Full HD VA LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri bu monitör iyi gibi diğer arkadaşlar da baksın.

IMOLA-DUAL3060Ti / INTEL I5-12400F / ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB GDDR6X / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu sistem güzel gibi. 1800 TL'ye klavye ve mouse alırsınız.
Hayir o monitor iyi degil. VA panel hemde Samsung. IPS panel bakin.

Anladım, gerçekten çok ama çok sağ olun teşekkür ederim. Ailem maalesef çok katı bu konuda, bana da 75 Hz yeter zaten 60 kullanıyordum. Beni idare eder gibi ekipmanlar. Sistem iyiyse gerisi pek önemli değil, ailem diye sitelerden ucuz fiyatlar göstersem bile kabul etmiyor daha pahalı alırız düzgün alırız diyorlar. Neyse son bir soru soracağım, oyunlarda sıkıntı yaşamam değil mi? Valorant, CS:GO tarzı FPS oyunları arada bir LoL oynuyorum iyi FPS verirse ekipmanlar sorun değil benim için. Tekrardan çok teşekkürler yardımınız için.

Cahillik yazık

Kendi attığınız sistem için diyorsanız iyi FPS verir ama bu FPS'in sizin için bir önemi yok ve PSU hakkında bir bilgi verilmemiş sistemi besleyemezse drop sıkıntısı yaşayabilirsin elektiriğin çok fazla kesildiği bir bölgedeysen PSU'nun patlama ihtimali de var ekipmanların kıymeti sonradan anlaşılıyor oynadıkça anlarsın zaten ailen N11 sitesini biliyorsa Gamers Arena Sangal Pro R5-5500 16 GB 500 GB SSD 12 GB RTX3060 Dos Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı Fiyatları ve Özellikleri
Samsung LS24AG30ANUXUF 24" 1 MS 144 Hz DP+HDMI Full HD VA LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri bu ikiliyi de alabilirsin kalan bütçeyle de klavye mouse kulaklığı hallederiz.
Psu 600 watt imiş hangi marka olduğu yazılmamış, 600 watt alacağım sistem için yeterli gelir mi? (3060 ryzen 5 5500)

Hocam, daha önce ki kullandığım pc de amd ekran kartı vardı. Amd'den gram memnun kalmadım, nvidia denemek istiyorum.
Tmm hocam. Eğer güzel bir 3060 12 bulursanız banada haber verir misiniz? Bende bir arkadaşa arıyorum 3060 12.

Yeni konular

Geri
Yukarı