24Mbps ile GeForce Now kullanılır mı?

Sitesinde yeterli olacağı yazıyor.

Dosya Ekleri

• gfn.PNG
    gfn.PNG
    3,6 KB · Görüntüleme: 40
@baid arkadaşın derdi ne acaba? Herkese komik, kızgın vs atmış da, söylesin bakalım fikri neymiş bari...
Yeri gelmişken kendi fikrimi söyleyeyim eğer WİFİ'den bağlanıyorsan az kişinin kullanması gerekir 24mbs alman için fakat önemli olan bir diğer unsurlardan biri ise ping değerin.
Rica etsek, bize testini atar mısın?
Speedtest :Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

@baid arkadaşın derdi ne acaba? Herkese komik, kızgın vs atmış da, söylesin bakalım fikri neymiş bari...
Yeri gelmişken kendi fikrimi söyleyeyim eğer WİFİ'den bağlanıyorsan az kişinin kullanması gerekir 24mbs alman için fakat önemli olan bir diğer unsurlardan biri ise ping değerin.
Forumda 3 gündür en az 100 kere sorulan soruyu bir daha sorduğu için ''mizah olarak'' böyle yazdım.
Neden bu kadar sinirlendiniz anlamadım?

Forumda 3 gündür en az 100 kere sorulan soruyu bir daha sorduğu için ''mizah olarak'' böyle yazdım.
Neden bu kadar sinirlendiniz anlamadım?
Yok ya ne bileyim, forumda var bazı kişiler. Seni tenzi ediyorum fakat adam herkese kızgın, komik vs atıyor soruyorsun hiçbir bilgisi yok.

Kullanılmaz kardeşim en iyisi sil.
daha indirmedim :D
Baid neye güldüğünü ve kızdığını anlamadım acıklarsan sevinirim?
Kuzenim 15Mbps ile kullanıyordu fakat Game Plus+ olanını diyorsanız bilemeyeceğim. Önce normal GeForce Now'da bedava üyelikle deneyin. Sonrasında memnunsanız kullanırsınız.
mantıklı

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9,3 KB · Görüntüleme: 31

Geri
Yukarı