25.000-27.000 TL grafik tasarım ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
25.000-27.000 TL

ShadownSamurai

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Freelance Grafik Tasarımcı
Merhaba arkadaşlar, grafik tasarımı bölümünde okuyorum. Kullandığım PC artık ihtiyaçlarımı karşılayamadığından ve sürekli seyahet eden birisi olduğumdan ihtiyaçlarımı karşıyabilecek bir laptop arıyorum.
-Laptopu genellikle grafik tasarım, animasyon gibi render alabileceğim programlarda, oynayabileceğim güncel ve yeni çıkacak oyunları için kullanacağım.
-Bütçem belirttiğim gibi 25.000-27.000 TL civarında.

Güncel teknolojileri takip fırsatım olmadığından arkadaşlarım tarafından çnerilen ve bazı konularda gördüğüm laptopların bazıları bunlar:

Aslında RTX 4000 laptopları beklersen daha iyi olur.

Üniversitem, 7 Ekim gibi başlayacağı için birkaç hafta içinde laptopu almayı düşünüyorum ve Yunus Emre'nin dediği gibi onların gelmesinin en az 1-1.5 yıl süreceğini düşünüyorum.

Bazı Monster marka laptopları hakkında olumsuz yorumlar görmüştüm. Tulpar serisi hakkında da böyle yorumlar var mı?
Laptopu taksitle alacağım dolayı ve ekstradan 1TB SDD almayı düşündüğüm için bütçeyi 35.000 TL olarak değiştirmeye karar verdim.

Son düzenleme:
Üniversitem, 7 Ekim gibi başlayacağı için birkaç hafta içinde laptopu almayı düşünüyorum ve Yunus Emre'nin dediği gibi onların gelmesinin en az 1-1.5 yıl süreceğini düşünüyorum.

Bazı Monster marka laptopları hakkında olumsuz yorumlar görmüştüm. Tulpar serisi hakkında da böyle yorumlar var mı?
Laptopu taksitle alacağım dolayı ve ekstradan 1TB SDD almayı düşündüğüm için bütçeyi 35.000 TL olarak değiştirmeye karar verdim.
Tulpar serisi iyidir, özellikle 20.4 çok beğeniliyor. 35 bin TL bütçe için en iyi seçenek nedir bilemiyorum fakat ROG Strix ve Zephyrus önerebilirim. Zephyrus taşınabilirlik için çok iyi ve 2k ekranı var. ROG Strix 1080p ve oyun performansı olarak bir tık daha iyi, ayrıca 300HZ ekran yenileme hızı var.

Laptopu taksitle alacağım dolayı ve ekstradan 1TB SSD almayı düşündüğüm için bütçeyi 35.000 TL olarak değiştirmeye karar verdim.

Monster markasında ki tüm olumsuz yorumlar Clevo kasa Abra serilerine aittir. Tulpar için son 3 senede hiçbir olumsuz yorum görmedim ben açıkçası ancak bütçenizi 35 bine çıkartabiliyorsanız yeni bir konu açıp öneri alın derim.

Bıraktığım modele de göz atabilirsiniz isterseniz.

Nays kart ile bu laptopu alırsan 500 TL indirim yapıyor.
Üstüne bir de Trendyol 500 TL indirim kuponu veriyor.
27000 TL'ye geliyor alınır bence.

Böyle bi modelde var bunun ekranı daha küçük ama ssdsi 1 Tb.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı