25.000-30.000 TL civarı laptop önerisi

Bütçe
en yüksek 30.000
Gaming laptopta mobilite aramıyordur insallah :D
Kankam mobiliteden kastınız ağırlıksa, ağır olması benim işime geliyor. daha sağlam hissettiriyor açıkcası.
bak bu gerçekten çok sağlam. listemin en başına ekledim bunu, umarım alana kadar stoğu bitmez.
Hiç sorun değil hocam ufak bir kalp sarsıntısı yaşayın istemiştim.
Bolca yaşattın kankam için rahat olsun :D

Bak bu gerçekten çok sağlam. Listemin en başına ekledim bunu, umarım alana kadar stoğu bitmez.

Hocam özelliklere bakarken hepsiburada'daki açıklamaya sakın bakmayın yanlış bilgiler içeriyor kendi sitesinden bakmanız daha sağlıklı sonuç verir.

Son düzenleme:
Hocam Omen 144 Hz TN panel 17.3 inch, MSI ise 240 Hz IPS panel 15. 6inch. Zor seçim gerçekten ama ben olsam Omen alırdım çünkü tasarımını çok beğendim ve ekranın büyük olması daha iyi. Bir de Omen 3070 Max-performance, MSI ise standart sanırım. MUX Switch var mı kontrol ettiniz mi?
Kontrol ettim ama galiba bulunmuyor. Görmemiş de olabilirim bilmiyorum. Zaten MUX’a ihtiyacım olur mu bilmiyorum. küçük ekranda 240hz oynamaktansa daha büyük ekranda 144hz ile oynarım daha iyi hocam dediğiniz gibi.

Kontrol ettim ama galiba bulunmuyor. Görmemiş de olabilirim bilmiyorum. Zaten MUX'a ihtiyacım olur mu bilmiyorum. Küçük ekranda 240Hz oynamaktansa daha büyük ekranda 144Hz ile oynarım daha iyi hocam dediğiniz gibi.

Hocam bir kullanıcı MUX Switch olduğunu iddia ediyor fakat sitesinde böyle bir bilgi yok.
Kullanıcın iddia ettiği ekran görüntüsü:

200772.jpg

Sitesindeki özellikler ekte PDF şeklinde.

Dosya Ekleri

• c07603632.pdf
    2 MB · Görüntüleme: 110
Hocam bir kullanıcı MUX Switch olduğunu iddia ediyor fakat sitesinde böyle bir bilgi yok.
Kullanıcın iddia ettiği ekran görüntüsü:

Eki Görüntüle 1275628

Sitesindeki özellikler ekte PDF şeklinde.
MUX umarım vardır. şuan işime yaramasa bile ilerde muhtemelen lazım olucak. Bu arada hocam konuyla çok ilgilendiniz. Gerçekten çok teşekkürler.

Kankam mobiliteden kastınız ağırlıksa, ağır olması benim işime geliyor. daha sağlam hissettiriyor açıkcası.

bak bu gerçekten çok sağlam. listemin en başına ekledim bunu, umarım alana kadar stoğu bitmez.

Bolca yaşattın kankam için rahat olsun :D
Attım ya aynısını size konunun ilk mesajlarında :D Aynı ürünü 2. kez görüp Bu çok sağlammış demen acayip garibime gitti :D

Geri
Yukarı