25.000 - 30.000 TL laptop önerisi

Barutus

Centipat
Daha fazla  
Dostlar herkese iyi günler. 25.000 - 30.000 TL bandında bir bütçeye sahibim. Dizüstü bir bilgisayar almam gerekiyor fakat ne alacağıma karar veremedim, bu konularda da biraz cahilim. Monster Tulpar v20.3 almayı düşünüyordum fakat çok ısınıyormuş. Görüşlerinizi benimle paylaşıp beni bu durumdan kurtarabilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden görüşleriniz için sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kronik sorunları oluyormuş çok fazla Monster'ların o yüzden geri adım attım ben de.Doğru mudur ?
Aynı şekilde HP'ye de sallayan çok fazla insan var.Desktop PC alırken böyle değildi.Laptop alırken her zaman birkaç insan laptopu çok gömüyor ve bu da beni tedirgin ediyor.

Hocam kronik sorunları oluyormuş çok fazla Monster'ların o yüzden geri adım attım ben de.Doğru mudur ?

Aynı şekilde HP'ye de sallayan çok fazla insan var.Desktop PC alırken böyle değildi.Laptop alırken her zaman birkaç insan laptopu çok gömüyor ve bu da beni tedirgin ediyor.
Bu Omen serisi Premium Üst segment laptop. Sorunu yok.

Kötü olan modelleri Clevo kasa olan Abra'lar hocam, bu tongfang kasa. Kötü değil.
Tamamdır hocam çok sağol,30.000 TL barajını aşabilirsem artık almayı düşünüyorum.RTX 3070'le baya cazip geldi.Ben üniversiteye yeni başlıyorum sence beni mezun eder mi ?
Bu Omen serisi Premium Üst segment laptop. Sorunu yok.
30.000 TL altında kalırsam da seçeneklerim arasında girdi teşekkür ederim. :)

Düzgün kullanırsanız eder tabii ki de hocam donanım olarak gayet iyi, oynarken hava almasını sağlayın veya soğutucuyla kullanın. Omen'i tavsiye etmem Max Q model, onun yerine 20.4 bakabilirsiniz bütçe artmazsa.

Geri
Yukarı