25.000-30.000 TL sistem önerisi

Mete-verse II alınmalı. Atılan 4070 sistem alınmaz çünkü DDR4. halihazırda DDR5 alabiliyorken DDR4 mantıklı değil.
Amacı sadece oyun oynamak ve sonradan herhangi bir parça yükletmesi yapmak gibi bir amacı yoksa 4070 sistem de alınabilir aslında. Bazı durumlarda uzak darboğaz yapıyor, hatta forumda kullanan bir arkadaş vardı, ismini unuttum.

KUARK-DUAL/Intel Core i3 13100F/ASUS GeForce RTX 4060 DUAL WHITE OC 8GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM
Bir arkadaşım bunu al i5 13400f ile güncelleyerek. Sizin attığınız sistem daha iyi diye düşünüyorum
R5 7500F i5 13400f'ten daha iyi bir işlemci ve İtopya'da satılan kasanın ekran kartı ti değil. METE-VERSE II almak en mantıklı karar.

Amacı sadece oyun oynamak ve sonradan herhangi bir parça yükletmesi yapmak gibi bir amacı yoksa 4070 sistem de alınabilir aslında. Bazı durumlarda uzak darboğaz yapıyor, hatta forumda kullanan bir arkadaş vardı, ismini unuttum.

R5 7500F i5 13400f'ten daha iyi bir işlemci ve İtopya'da satılan kasanın ekran kartı ti değil. METE-VERSE II almak en mantıklı karar.
Anladım teşekkür ederim, bir de rica etsem monitör linki atabilir misiniz? Kaliteli bir şey olmasına gerek yok bütçemi çok sarsmasın yeter.

Anladım teşekkür ederim, bir de rica etsem monitör linki atabilir misiniz? Kaliteli bir şey olmasına gerek yok bütçemi çok sarsmasın yeter.
Bütçe nedir? Eğer monitör 30K bütçenize dahil ise METE-VERSE II adlı hazır sistemi alamazsınız.

240 Hz isterseniz.

240 Hz isterseniz.
Çok teşekkür ederim

Bu bi tık daha uygun olur,
Bu sistem için ne düşünürsünüz mete daha iyi gibi duruyor ama o farka değer mi sizce, kampanyalı 250 stok varmış

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı