25.000-50.000 TL yazılım için laptop önerisi

Bütçe
25.000-50.000

Samet B

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, yazılım, ödev gibi alanlarda kullanacağım hiç oyun oynamayacağım 25.000-50.000 TL arası laptop önerir misiniz?
Windows veya Mac fark etmez.
25.000-35.000 arası alabileceğim en iyi.
35.000-45.000 arası alabileceğim en iyi şeklinde olursa daha iyi olur benim için. Bütçem henüz net değil ama 25.000 ila 50.000 arası düşünüyorum.

Bence en iyi seçenek Lenovo LOQ. Asus TUF ısınıyor bilginiz olsun.

Oyun oynamayacaksan Mac al geç.

Oyun oynamayacağım hocam.

Bence en iyi seçenek Lenovo LOQ. ASUS TUF ısınıyor bilginiz olsun.

Hocam MacBook Windows'a göre daha iyi diyorlar yazılım alanında siz ne düşünürsünüz?

Hocam MacBook Windows'a göre daha iyi diyorlar yazılım alanında siz ne düşünürsünüz?

Daha stabil, kullanımı kolay, coğu program daha iyi entegre edilmiş. Ben olsam Mac alırdım standartı belli zeten Apple'ın üzeceğini sanmam, kütüpahanede uçak motoru kaldırmak istemiyorsan gaming latoplardan uzak duracaksın.

Oyun falan kodlamayacaksanız yani ekran kartı gerektirmeyen şeyler yapacaksanız mac daha iyi olur evet.

Oyun falan kodlamayacaksanız yani ekran kartı gerektirmeyen şeyler yapacaksanız Mac daha iyi olur evet.

Daha stabil, kullanımı kolay, coğu program daha iyi entegre edilmiş. Ben olsam Mac alırdım standartı belli zeten Apple'ın üzeceğini sanmam, kütüpahanede uçak motoru kaldırmak istemiyorsan Gaming latoplardan uzak duracaksın.

Nasıl modeller yazılımda üzer mi?

M1 çip alınmaz M2 varken.

Üzmez imkan varsa 15 inc al, bana 13 inc ekranı kücük gelmişti.

Geri
Yukarı