25.000 TL Yazılım için laptop önerisi

Bütçe
25000

tugbay

Centipat
Merhaba, öncelikle bütçe için 25K civarlarına kadar çıkabilirim. Yeni yeni bilgi ediniyorum bilgisayar konularında.
Normalde aklımda birkaç model vardı ama hakkında araştırınca hepsinde bir problem olduğunu gördüm çok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim.
Seneye üniversiteye geçeceğim yazılımla alakalı bir bölüm inşallah.
Aradığım özellikler:
Intel işlemci yeni çıkanlardan mümkünse i7 ve minimum 8 çekirdekli.
16 GB RAM.
Minimum 512 GB SSD.
Ekran kartı konusunda RTX 3050 gibi bir şey düşündüm (bilginiz dahilinde aydınlatın beni, iyi midir?)
Dışarıda da kullanırım büyük ihtimalle okula vs. götürürüm dolayısıyla şarj konusunda sıkıntı çekmek istemiyorum uzun süre gitmesi önemli.

Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncelikle bütçe için 25K civarlarına kadar çıkabilirim. Yeni yeni bilgi ediniyorum bilgisayar konularında.
Normalde aklımda birkaç model vardı ama hakkında araştırınca hepsinde bir problem olduğunu gördüm çok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim.
Seneye üniversiteye geçeceğim yazılımla alakalı bir bölüm inşallah.
Aradığım özellikler:
Intel işlemci yeni çıkanlardan mümkünse i7 ve minimum 8 çekirdekli.
16 GB RAM.
Minimum 512 GB SSD.
Ekran kartı konusunda RTX 3050 gibi bir şey düşündüm (bilginiz dahilinde aydınlatın beni, iyi midir?)
Dışarıda da kullanırım büyük ihtimalle okula vs. götürürüm dolayısıyla şarj konusunda sıkıntı çekmek istemiyorum uzun süre gitmesi önemli.

Önerilerinizi bekliyorum.
Asus rog strix g513ıc gerek soğutma gerek oyun performansı gerek fan sesi olarak başarılı bir bilgisayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı